Sledujte nás aj na

Kryptomenový trh je často považovaný za zložitý a ťažko prístupný. Jedným zo spôsobov, ako odstrániť túto zložitosť, je znížiť vstupnú náročnosť pre nových hráčov a záujemcov. Preto sa spoločnosť XCOEX pri vývoji nových produktov zamerala výlučne na nových používateľov, ale aj skúsených nadšencov pokročilých kryptomenových nástrojov.

Poslaním spoločnosti XCOEX je poskytovať čo najjednoduchšiu, plne vybavenú, funkčnú a technicky vyspelú platformu pre svojich používateľov.

Rozhranie platformy XCOEX

XCOEX – Jednoduchá kryptomenová zmenáreň

Jednoduchosť, bezpečnosť a osobitý prístup k používateľom sú pre XCOEX prioritou.

S platformou XCOEX každý pochopí, ako si kúpiť kryptomenu. Registrácia je jednoduchá – všetko, čo potrebujete na vytvorenie účtu je e-mailová adresa a heslo. Ihneď po úspešnej registrácii môžu používatelia nakupovať množstvo kryptomien. Medzi hlavné meny, ktoré platforma podporuje patria aj BTC, BCH, ETH, XRP a LTC.

Po overení Vašej totožnosti (ktorá netrvá dlhšie ako 5 minút) budete môcť okamžite vložiť konvenčné peniaze (fiat) bankovým prevodom (1 % provízia z vkladu) alebo Visa / Mastercard (provízia predstavuje 2.99 % pri vklade a 1.2 % pri výbere). Zameriavame sa na to, aby sme ponúkali najnižšie ceny na trhu.

XCOEX – Zmenáreň, ktorá funguje pre každého

Chceme, aby XCOEX používali rovnako tak začiatočníci, ako aj skúsení obchodníci.

Či už sa jedná o ostrieľaného kryptomenového tradera alebo čerstvého nováčika na trhu, garantujeme vysokú bezpečnosť s povinnou dvojfaktorovou autentifikáciou a dôveryhodným riešením tretej strany pre ukladanie kryptomien offline v cold wallets (offilne peňaženky).

Ponúkame individuálny prístup ku každému klientovi. Obchodníci aj investori sa môžu vždy spoľahnúť na unikátne ponuky, priaznivé podmienky a nízke transakčné sadzby.

XCOEX – All-In-One riešenie pre akúkoľvek potrebu v kryptomenovom svete

Jediné riešenie pre nás znamená len jedno – jediného poskytovateľa pre všetky vaše kryptomenové potreby.

S XCOEX môžete nakupovať, predávať, vymieňať a obchodovať s najobľúbenejšie kryptomeno pomocou bezplatnej vstavanej peňaženky.

Slovami Alexa Altgauzena COO spoločnosti XCOEX:

„Pokiaľ ide o kryptomeny a digitálne obchodovanie, zložitosť nástrojov je jedným z hlavných problémov pre nováčikov, ktorí už tak sústreďujú svoje úsilie na pochopenie fungovania týchto trhov. To je dôvod, prečo sme vytvorili XCOEX. Jednoduchá platforma, ktorá sa postará o všetky potreby moderného používateľa vo svete kryptomien. Jednoduchosť je pre nás novým trendom v tomto odvetví.“

XCOEX je tiež vhodný pre akékoľvek zariadenie. Či už je to notebook, tablet alebo smartfón, ku ktorému máte prístup kedykoľvek a kdekoľvek. Naši používatelia môžu využiť našu oficiálnu aplikáciu prostredníctvom Apple App Store pre iOS, ako aj Google Play pre Android.

XCOEX – rastúca komunita a personalizovaná podpora

Spoločnosť XCOEX už vybudovala silnú komunitu, ktorá neustále rastie.

S našim support chatom sa k vám vždy rýchlo dostane odpoveď na akékoľvek otázky. Podpora je dostupná 24/7. Naši používatelia sa tak môžu tešiť zo skvelej technickej podpory. Všetky požiadavky riešime za menej ako 5 minút.

A čo viac, majitelia účtov budú čoskoro schopní osloviť náš tím nielen prostredníctvom platformy, ale aj Telegramu.

Spustili sme aj program XCOEX Affiliates, ktorý ponúka najlepšie miery konverzie, a zároveň umožňuje pobočkám profitovať zo značky XCOEX. Naše technológie poskytujú pridruženým spoločnostiam prvotriedny monitorovací systém, prostredníctvom ktorého môžu ľahko sledovať všetky registrácie, kliknutia a návštevnosť.

Ak máte záujem o spoluprácu s nami, radi by sme sa s Vami spojili! Pre viac informácií pošlite e-mail na adresu affiliates.support@xcoex.com.

XCOEX: To je medzinárodný tím zložený z matematikov, maklérov, kodérov, UX a UI expertov. XCOEX tím neustále pracuje na nových riešeniach tak, aby naši klienti boli vždy spokojní s bezchybným používateľským zážitkom. Poskytujeme rýchle, bezpečné a špičkové produkty. Pre všetky akékoľvek otázky, prosím kontaktujte Annu Mensheninu alebo navštívte našu domovskú stránku.

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...