Sledujte nás aj na

Sociálne siete sú zaplavené množstvom dotazov od ľudí, ktorí chcú vedieť za čo všetko môžu svoje kryptomeny utratiť a kde všade sa dá produkt alebo služba za kryptomenu nájsť. Slovenský tím prišiel s projektom – vyhľadávačom miest, služieb, kde sa dá platiť kryptomenami. Tento projekt sa volá UseBit a snaží sa pomôcť k akceptácii kryptomeny ako platidla. Tvorcovia UseBit nie sú nováčikovia vo svete kryptomien a majú bohaté skúsenosti. Medzi ich ďalšie projekty patrí aj úspešná slovenská zmenáreň KryptoTop s klientskym kabinetom KryptoTop Premium.

Na čo UseBit slúži?

Portál UseBit primárne slúži na vyhľadávanie a združovanie obchodníkov a podnikateľov, ktorí za svoje služby alebo produkty prijímajú kryptomenu a spojenie so zákazníkmi, ktorí chcú platiť kryptomenou.

Na portáli UseBit máte na výber z troch základných kategórií:

  • Miesta – čiže obchody (či už kamenné alebo online) kde akceptujú kryptomenu
  • Udalosti – čiže všetky možné podujatia, koncerty, besedy alebo školenia kde zaplatíte kryptom
  • Nehnuteľnosti, ktoré si môžete kúpiť alebo prenajať za kryptomenu

UseBit týmito troma kategóriami pokrýva hlavnú časť trhu, kde sa môže akceptovať kryptomena. Postupom času sa ponuka bude rozširovať aj o ostatné časti trhu. Navyše tvorcovia sú otvorený nápadom, takže ak nejaký máte, môžete im ho adresovať.

Aké sú výhody UseBit.org?

Výhodou UseBitu je, že všetko máte pokope. Jednoducho si vyhľadáte obchod alebo službu a zobrazia sa Vám všetky potrebné informácie ako web stránka, adresa a kontakt. Podnikatelia taktiež môžu fotiť svoje prevádzky kde radi privítajú svojich zákazníkov. Navyše každý môže ohodnotiť danú prevádzku/eshop, a tak pomôcť rozhodnúť sa ďalším potenciálnym zákazníkom.

Kto sa môže na Usebit registrovať?

Registrovať sa môže úplne každý jeden z Vás, či už ako spoločnosť alebo jednotlivec, ktorý nepodniká. Po registrácii si používateľ vytvorí zoznam, kde akceptuje kryptomenu za svoje služby alebo produkty. Používatelia taktiež môžu hodnotiť prevádzky, služby, podniky a podeliť sa tak s ich skúsenosťami a pomôcť skvalitniť služby, ktoré sú nám všetkým poskytované.

Na podstránke predajcu/služby nájdete všetky podstatné informácie

A čo plány do budúcna?

Medzi budúce ciele patrí expanzia portálu UseBit do sveta, pridávanie nových jazykových mutácií a šírenie tohto „zoznam“ obchodníkov a kryptomenových fanúšikov po okolitých krajinách. V súčasnosti tím UseBit pracuje na integrácii českého a poľského jazyka.

Veríme, že aj vďaka portálu UseBit si k sebe nájdu cestu nielen podnikatelia, ktorí vedia prijímať a platiť kryptom, ale aj bežní ľudia a tým realizovať náš spoločný cieľ, a to akceptáciu kryptomien ako platidla. Poďme spolu pozdvihnúť povedomie o kryptomenách.

Tím UseBit

Páči sa Vám projekt? Pomôžte rozšíriť UseBit.

Z preniknutia kryptomien do povedomia a mainstreamu budú profitovať všetci. Avšak stále sme len na začiatku, a ako vieme, tie bývajú ťažké. Projekt UseBit sa snaží uľahčiť túto cestu tím, že spojí všetkých kryptomenových fanúšikov a inovátorov. Či už ste podnikateľ, ktorý verí kryptomenám a chce dať o sebe vedieť, kryptomenový nadšenec, ktorý chce utratiť svoje kryptomeny alebo inovátor, ktorý chce rozšíriť povedomie o kryptomenách, služba UseBit je tu pre Vás. 

Tím UseBit: Zaregistrujete sa a otestujte si funkčnosť portálu. Každá Vaša skvelá myšlienka nám veľmi pomôže a budeme za ňu veľmi vďační. Vaše nápady, podnety a pripomienky sú pre nás veľmi dôležité. Spolu s tímom sa nad nimi zamyslíme a zapracujeme ich do najbližších vylepšení tohto projektu. 

Ak poznáte obchodníka alebo spoločnosť, ktorá akceptuje kryptomeny, informujte ich o možnosti bezplatne sa zaregistrovať na našej doméne. Týmito krokmi pomôžete k adopcii kryptomien a hlavne tej časti kryptokomunity, ktorá chce v digitálnom svete väčšiu mieru súkromia a slobody.

UseBit nájdete na tejto webovej stránke alebo sociálnej sieti Facebook.

Obsah tohto článku je sponzorovaný.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...