Sledujte nás aj na

V priemysle, ktorý má ročnú hodnotu približne $2 biliónov, sa cestovatelia pri návšteve nových destinácií často snažia nájsť renomovaných miestnych sprievodcov.

Cestovanie naozaj rozširuje myseľ, ale cestovatelia sa dnes stávajú nielen odvážnejšími čo sa týka destinácií, ale sú aj náročnejší vo svojich očakávaniach. So silným dopytom na trhu po jedinej aplikácii, ktorá zjednocuje sprievodcov a turistov, je konečne táto služba tu.

Predstavujeme Guider.Travel – Uber cestovania

Guider.Travel tvorí inovatívna Android aplikácia a webová stránka, ktoré umožňuje cestujúcim získať zdroj informácií a hodnotení miestnych sprievodcov.

Platforma hosťuje 500 lídrov v oblasti v oblasti sprievodcovských služieb z celého sveta, a umožňuje návštevníkom vybrať si recenzovaných sprievodcov, vybrať vhodné časy a vychutnať si pamiatky – v mnohých smeroch, to je rovnako ako Uber, ale na cestovanie!

Guider.Travel ponúka zjednodušené cestovanie a šetrenie peňazí

Tím Guider.Travel je nielen vášnivý pre technológiu, ale aj pre cestovný ruch – uvedomili si, že nemôžete „znovu objaviť koleso“ na takomto preplnenom trhu, ale môžete urobiť cestovanie jednoduchším a viac osobným. To je cieľom tímu Guider.Travel.

Platforma spája sprievodcov a návštevníkov priamo bez potreby tretej strany – všetky exkurzie budú prísne preskúmané a inovatívna peer-to-peer blockchain technológia zabezpečí, že obe strany sú povinné plniť T&C (zmluvné podmienky).

Proces nemôže byť jednoduchší – zapnite aplikáciu alebo navštívte webové stránky, vyberte sprievodcu, ktorého chcete a prečítajte si ich recenzie, požiadajte o čas prehliadky a užívajte si. Akonáhle prehliadka skončí, finančné prostriedky sú uvoľnené a následne môžete prehliadku ohodnotiť!

Guider.Travel spúšťa IEO – hľadáme investorov!

Cestovateľský ruch je veľmi dôležité odvetvie a je stále obľúbenejšou oblasťou a terčom pre FIAT tak aj kryptomenové investície.

S cieľom ušetriť čas, peniaze a uľahčiť dovolenku – Guider.Travel platforma bude čoskoro spúšťať ich IEO.

So spustením IEO sa na trh dostanú tokeny, ktoré budú predávané tak, aby bol zabezpečený stabilný tok kapitálu do tejto revolučnej platformy – tím za týmto projektom si uvedomil, že svet nemôže zmeniť, ale môže urobiť svet o niečo menší.

MVP je pripravený na spustenie, ale potrebuje investície s 300,000,000 tokenmi Guider.Travel (GDR). Minimálna investícia je na úrovni 0.1 ETH a všetky platby budú vykonané v ETH. Pre všetky ďalšie informácie a podrobný investičný návrh si prosím prečítajte dokument whitepaper.

Platforma nebude v budúcnosti vydávať dodatočné GDR tokeny a teda táto platforma je typu ICO Exchange Probit-Exchange, čo znamená, že všetky nepridelené a nepredané žetóny budú zničené.

Pre investorov to predstavuje jedinečnú investičnú ponuku. Guider.Travel tiež poskytuje referral marketingu a teda všetkých sprostredkovateľ (refferalov) odmení vo forme návratu až 10 % z investície. Pre top 10 referralov sú tu najnovšie Samsung Galaxy S10!

Pridajte sa k nám na našej ceste a pomôžte zmeniť budúcnosť cestovania!

O Guider.Travel: Guider je úplne unikátna platforma, ktorá spája miestnych sprievodcov a cestovateľov po celom svete. Pomocou inovatívnej peer-to-peer siete je platforma prístupná a ponúka úsporu času a peňazí a zároveň poskytuje návštevníkom recenzované prehliadky. Všetky ďalšie informácie nájdete na webovej stránke.

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...