Sledujte nás aj na

Od spustenia TRON (TRX) MainNetu nás delí už len moment. K spusteniu dôjde konkrétne 31. mája, čím sa začne nová fáza vývoja TRON blockchainu pod názom „Odyssey“. Odpočítavanie spustenia môžete sledovať aj na oficiálnej stránke tu. V tomto článku sa dozviete všetky potrebné informácie o aktualizácii TRON blockchainu, ako aj o migrácií TRX tokenov zo súčasnej Ethereum siete na natívnu sieť TRON.

V súčasnosti TRON nepoužíva vlastnú blockchain sieť. Namiesto toho beží na Ethereum blockchaine. Všetky TRX sú v súčastnosti (ešte pár dní) ERC-20 tokeny. História vlastnej TRON siete sa začal písať 31. marca, kedy bola spustená testovacia verzia natívnej TRON blockchain siete — TestNet. TRON MainNet bude oficiálne spustení 31. mája.

Následne bude MainNet podrobený intenzívnemu trojtýždňovému testovaniu počnúc 1. júnom. Počas tohto obdobia bude testovaná funkcionalita siete, ale aj volebný systém a vlastná TRX kryptomenová peňaženka.

Ako sa pripraviť?

Keďže všetky TRX tokeny sú momentálne na Ethereum sieti, bude musieť prebehnúť ich migrácia na natívnu TRON sieť. Ak sa Vaše TRX nachádzajú na kryptomenových burzách ako Bitfinex alebo Binance, nemusíte robiť nič, burzy sa o všetko postarajú. Migrácia TRX prebehne 25. júna a tokeny by už mali byť k dispozícii už 26. júna.

Nasledujúce burzy a zmenárne prisľúbili podporu pre modernizáciu a migráciu TRX tokenov:

Gate.io, BixinIM, RightBTC, Bibox, Bitfinex, Zebpay, Binance, Cryptopia, DragonEx, Bithumb, Coinnest, Coinrail, Upbit, Liqui Exchange, Bittrex

Ak sú však vaše TRX uložené v akejkoľvek inej kryptomenovej peňaženke ako MyEtherWallet alebo alebo Ledger Nano S, musíte si  TRX presunúť na jednu zo spomínaných kryptomenových búrz, ktoré podporujú TRON upgreade a migráciu tokenov.

Podľa príspevku „Usmernenie pre používateľov po spustení siete TRON“, TRX musia byť presunuté na burzy do 24. júna 2018. Avšak niektoré burzy si určili skorší termín.

Časová os migrácie TRX:

Od 21. júna 2018 do 24. júna 2018 budú výbery TRX na všetkých burzách pozastavené.

Dňa 25. júna 2018 nebudú na burzách povolené žiadne vklady / výbery TRX.

A nakoniec, 26. júna 2018 bude prechod na MainNet kompletný a vklady / výbery TRX budú obnovené.

 

Zakladateľ TRONu Justin Sun neskrýva svoje nadšenie z blížiaceho sa spustenia MainNetu. Vo svojom príspevku na soc. Sieti Twitter dokonca označil deň spustenia MainNetu za deň nezávislosti.

Sun taktiež zverejnil odkazy na sledovanie tohto miľníka pre TRON. Livestream môžete sledovať na Youtube alebo na Periscope.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...