Sledujte nás aj na

V rámci príprav spustenia Tron (TRX) MainNetu, zakladateľ tejto kryptomeny Justin Sun rozdáva komunite zdarma TRX tokeny. Airdrop tokenov je možné získať pridaním sa do Tron Telegram kanála. Stačí, aby ste postupovali podľa inštrukcií v odkaze v článku a zadali adresu Ethereum peňaženky, kde chcete aby boli tokeny poslané.

Airdropy sú čoraz populárnejšou formou distribúcie tokenov a zväčšovania komunity. Justin Sun vo svojom príspevku na sociálnej sieti Twitter zverejnil príspevok, v ktorom oznámil distribúciu TRX tokenov.

$TRX #TRON mainnet bude čoskoro spustený, pripravili sme milióny #TRX tokenov, pridajte sa k nám, získajte #TRX. Viac tokenov môžete tiež získať pozvaním priateľov, airdrop bude ukončený 1. júna o 12:00 hod. alebo dokým nerozdáme všetky tokeny.

Oficiálny Tron kanál na telegrame rozdávanie tokenov potvrdil rovnakou správou.

Ako získať tokeny?

Na tomto odkaze nájdete formulár, kde zadáte svoju adresu ETH peňaženky. Následne Vám bude vygenerovaný kód, ktorý zadáte do oficiálnej Tron telegram skupiny (musíte byť jej členom). Za pridanie sa do telegram skupiny získate 2 TRX a ďalšie 4 TRX za každého pozvaného priateľa. Tokeny budú distribuované 15. júna.

TRX tokeny zdarma získate na tejto adrese. 

Z dôvodu regulačných reštrikcií však airdrop nie je k dispozícii pre účastníkov z krajín Číny, USA, Nového Zélandu, Kanady, Južnej Kórey a OFAC sankciovaných krajín.

Spoločnosť Tron (TRX) zas naplánovala spustenie svojho mainnetu na 31. máj (květen). V súčasnosti existuje TRX taktiež v podobe ERC-20 tokenu. Úplná migrácia TRX pravdepodobne nebude dokončená pred 21. júnom (červnem). Toto je tiež dátum, kedy sa očakáva, že bude mainnet oficiálne spustený a pripravený na použitie.

Článok obsahuje referral link. Ďakujeme, že ho použijete, podporujete tým Vaše obľúbené informačné médium KryptoPortal.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...