Sledujte nás aj na

Ako poďakovanie za Vašu podporu sme sa pre Vás rozhodli usporiadať súťaž o vecné ceny!

KryptoPortal pre Vás organizuje súťaž! Dajte like našej Facebook stránke, like nášmu súťažnému príspevku na Facebooku a do komentáru napíšte meno Vašej obľúbenej kryptomeny. Budete tak zaradení do losovania o vecné ceny! Vyhrať môžete tieto zberateľské krypto-mince Litecoin a Bitcoin.

Ceny

9. až 7. miesto: 1x Litecoin minca
6. až 4. miesta: 1x Bitcoin minca
3. až 1. miesto: 1x Bitcoin minca + 1x Litecoin minca

 

Pravidlá

Do súťaže bude zaradená každá osoba, ktorá dá like našej Facebook stránke, like súťažnému príspevku na Facebooku a do komentára napíše meno obľúbenej kryptomeny.

Súťaž končí v sobotu 24.3.2018 o 8:00 CET. Následne z komentárov vyberieme 9 šťastlivcov, ktorí vyhrajú zberateľské krypto-mince. Výhercov zverejníme na Facebooku aj na našej webovej stránke večer 24.3.2018.

Výhercovia budú vyžrebovaní pomocou služby commentpicker.comTáto služba vyberá výhercov z komentárov, preto určite nezabudnite zanechať komentár na súťažnom príspevku.

Prajeme Vám veľa šťastia!

Súťaž organizuje KryptoPortal. Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook. Facebook nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...