Sledujte nás aj na

KryptoPortal ako internetové spravodajské médium si vytíčíl cieľ prinášať všetkým záujemcom o kryptomeny a nové technológie ako blockchain aktuálne a zrozumiteľné informácie. Správy, novinky, aktuality, zaujímavosti, technické články a analýzy kryptomenového trhu. Toto všetko sa k Vám dostáva práve prostredníctvom tohto blogu. Snažíme sa k tejto úlohe pristupovať naozaj profesionálne a maximálne zodpovedne. Chceme budovať komunitu a takisto byť nápomocní prakticky pri každom probléme, s ktorým sa na nás obrátite.

KryptoPortal funguje viac ako pol roka, od konca augusta 2017. Za tú dobu sme napísali stovky článkov a užitočných návodov, vytvorili jednoduchý kryptomenový kurzový lístok a pomáhali vám s problémami, ktoré vás pri vstupe do tohto nového extrémne volatilného prostredia postretli.

Pozrite si náš prvý  článok uverejnený 20. augusta 2017.

Presne toto boli naše ciele od samého začiatku: kvalitné informácie podané v zrozumiteľnej forme.

Na chode KryptoPortalu sa momentálne podieľajú skutočne šikovní ľudia, ochotní tvrdo pracovať, prinášať nové nápady a postrehy a svojou troškou pozdvihnúť slovenskú a českú kryptomenovú komunitu. Nájdete u nás napríklad softvérového analytika, genetického inžiniera, podnikateľa, k externým autorom patria ľudia zo sféry architektúry, tradingu či konzultanti a manažéri.

Rozhodli sme sa napredovať ďalej, a to nie je možné bez toho, aby sa náš tím rozrástol o nových ľudí.

Touto cestou preto chceme nájsť nových nadšencov, ktorým kryptomeny a všetko okolo nich učarovalo rovnako ako nám.

Koho hľadáme?

Ak sa chceš nejak angažovať v slovenskej a českej kryptomenovej sfére, práve toto môže byť Tvoja príležitosť. Je jedno či hovoríš slovensky alebo mluvíš česky. Jednoducho nám napíš email na praca@kryptoportal.sk, pridaj pár slov o sebe a nechaj nám na seba kontakt. My sa ti už ozveme. Nižšie nájdeš aké pozície aktuálne obsadzujeme:

Autor

Ako autor budeš mať na starosti vytváranie samotného obsahu, ktorý sa na KryptoPortáli bude uverejňovať. Budeš písať články na tému, ktorú si vyberieš a keby si mal problém vybrať si tému niečo pre Teba už nájdeme. Ako autor môžeš články kľudne prekladať zo zahraničných zdrojov prípadne sa inšpirovať nejakou tému, ktorú podrobne spracuješ vlastnými slovami.

Social Media Manažér

Bez sociálnych médií sa v dnešnej dobe prakticky nedá fungovať. Aby bol náš obsah pútavý a dobre viditeľný na všetkých sociálnych sieťach, chceli by sme túto úlohu prenechať niekomu, koho to naozaj baví a v problematike sa výborne orientuje. Tvojou úlohou by bolo spravovať najmä náš FacebookTwitter a Instagram, vymýšľať nové kampane, moderovať diskusie a starať o našu sociálno-mediálnu existenciu.

Navyše ak ti nerobí problém ani grafika či dizajn a si plný nápadov na vylepšenia, ktoré by nám nemali chýbať, si presne ten človek, ktorého hľadáme.

Trader / Trhový Analytik

Asi dobre poznáš, aký je kryptomenový svet nevyspytateľný. Ty sa však v tomto volatilne decentralizovanom ekosystéme cítiš ako doma? Pridaj sa k nám a zdieľaj svoje názory s celou komunitou! K svojmu pohľadu na trh a jeho možnému vývoju pridaj ešte sviečkový graf a indikátory podporujúce tvoje tvrdenia a trhová analýza je na svete. Samozrejme skúsenosti s obchodovaním kryptomien ti nesmú chýbať.

Ak si sa nenašiel v týchto pozíciách vôbec nezúfaj. Práce na online informačnom médiu je viac než dosť. My radi privítame záujemcov ochotných podieľať sa na fungovaní KryptoPortalu akýmkoľvek spôsobom. Napíš nám ako by si si spoluprácu s nami predstavoval, u nás máš dvere otvorené. Dozvieš sa veľa nových a užitočných informácií, nadobudneš prax a vyskúšaš si čo obnáša práca na Internete.

Čo ponúkame?

Tvoja práca bude patrične ohodnotená. Ohodnotenie bude odrážať to, ako usilovne budeš pracovať a aké výsledky za sebou zanecháš. Kvalita a kreativita neostanú bez povšimnutia.

Ponúkame Ti možnosť podieľať sa na zaujímavom a perspektívnom projekte. Pracovať budeš so skúsenými ľuďmi, od ktorých sa môžeš veľa naučiť. Jedná sa o mladý kolektív odhodlaný vybudovať niečo viac. Nadobudneš reálnu prax.

Pracovať môžeš odkiaľkoľvek a prakticky kedykoľvek to bude vyhovovať Tebe. Zaujímavé ohodnotenie a benefity, ktoré Ťa čakajú preberieme telefonicky, mailom alebo kľudne aj osobne.

Na Vaše správy budeme čakať na praca@kryptoportal.sk

Ak máš konkrétnu predstavu o našej spolupráci určite ju nezabudni pridať do e-mailu.

World Ethical Data Forum 2018

Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...