Sledujte nás aj na

KryptoPortal si ako internetové spravodajské médium určil za cieľ prinášať všetkým záujemcom o kryptomeny a blockchain aktuálne a zrozumiteľné informácie. Správy, novinky, aktuality, zaujímavosti, technické články a analýzy kryptomenového trhu. Toto všetko sa k Vám dostáva práve prostredníctvom nášho portálu. Snažíme sa k tejto úlohe pristupovať profesionálne a maximálne zodpovedne. Chceme budovať komunitu a byť nápomocní prakticky pri každom probléme, s ktorým sa na nás obrátite.

KryptoPortal funguje už  viac ako rok, od konca augusta 2017. Za tú dobu sme napísali stovky článkov a užitočných návodov, vytvorili jednoduchý kryptomenový kurzový lístok a pomáhali Vám s problémami, ktoré Vás pri vstupe do tohto nového extrémne volatilného prostredia postretli.

Pozrite si náš prvý  článok uverejnený 20. augusta 2017.

Toto sú naše ciele od samého začiatku: kvalitné informácie podané v zrozumiteľnej forme.

Na chode KryptoPortalu sa podieľajú skutočne šikovní ľudia, ochotní tvrdo pracovať, prinášať nové nápady, postrehy a svojou troškou pozdvihnúť slovenskú a českú kryptomenovú komunitu. Nájdete u nás napríklad softvérového analytikagenetického inžinierapodnikateľa, k externým autorom patria ľudia zo sféry architektúrytradingu či konzultanti a manažéri.

Rozhodli sme sa napredovať ďalej, a to nie je možné bez toho, aby sa náš tím rozrástol o nových ľudí.

Touto cestou chceme nájsť nových nadšencov, ktorým kryptomeny a všetko okolo nich učarovalo rovnako ako nám.

Koho hľadáme?

Ak máš záujem sa  angažovať v slovenskej a českej kryptomenovej sfére, práve toto môže byť Tvoja príležitosť. Je jedno, či hovoríš slovensky alebo mluvíš česky. Napíš nám email na praca@kryptoportal.sk, pridaj pár slov o sebe a nechaj nám na seba kontakt. My sa ti už ozveme. Nižšie nájdeš aké pozície aktuálne obsadzujeme:

Autor

Ako autor budeš mať na starosti vytváranie obsahu, ktorý sa na KryptoPortáli bude uverejňovať. Budeš písať články na tému, ktorú si vyberieš a v ktorej si dobrý. Ako autor môžeš články pokojne prekladať zo zahraničných zdrojov, prípadne sa inšpirovať nejakou témou, ktorú podrobne spracuješ vlastnými slovami. Denne napíšeme niekoľko článkov vo forme tlačových správ, rozhovorov, trhových analýz, či kvízov. Je na tebe, aký formát si vyberieš. Nevadí, ak pri tvorbe článku použiješ prekladač, nemyslí sa tým však, že celý text/odstavec v článku bude mechanicky preložený. Požaduje sa od teba, že tému, ktorú spracuješ, pochopíš. Minimálne základná znalosť kryptomien a kryptosveta je nutnosťou, dobrá angličtina výhodou.

Ak pridáš do článku vlastnú skúsenosť alebo pohľad na vec, je to tiež výhodou, pretože nám pomáhaš tvoriť originálny a zaujímavý obsah.

Trader / Trhový Analytik

Ak si trader, dobre poznáš, aký je kryptomenový svet nevyspytateľný. Cítiš sa v tomto volatilne decentralizovanom ekosystéme ako doma? Pridaj sa k nám a zdieľaj svoje názory s celou slovenskou a českou kryptomenovou komunitou! K svojmu pohľadu na trh a jeho možnému vývoju pridaj ešte sviečkový graf a indikátory podporujúce Tvoje tvrdenia a trhová analýza je na svete. Samozrejme skúsenosti s obchodovaním kryptomien Ti nesmú chýbať.

Čo ponúkame?

Tvoja práca bude patrične ohodnotená. Ohodnotenie bude závisieť od toho, ako usilovne budeš pracovať a aké výsledky za sebou zanechášKvalita a kreativita neostanú bez povšimnutia.

Ponúkame Ti možnosť podieľať sa na zaujímavom a perspektívnom projekte. Pracovať budeš v skvelom kolektíve so skúsenými ľuďmi, od ktorých sa môžeš veľa naučiť. Sme odhodlaní vybudovať niečo viac. U nás nadobudneš reálnu prax v spravodajstve.

Pracovať môžeš odkiaľkoľvek a prakticky kedykoľvek, podľa dohody s redakciou. Zaujímavé ohodnotenie a benefity, ktoré Ťa čakajú preberieme telefonicky, mailom, pokojne aj osobne.

 Tvoju žiadosť posielaj na: praca@kryptoportal.sk

Ak máš konkrétnu predstavu o našej spolupráci určite ju nezabudni pridať do e-mailu.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...