Sledujte nás aj na

Blockchain, poskytovateľ populárnej kryptomenovej peňaženky rozdáva zdarma tokeny v kampani, ktorú nazýva ako „najväčšie rozdávanie kryptomien v histórii“.

Doposiaľ najväčší kryptomenový airdrop v histórii je organizovaný spoločnosťou Blockchain. Počas tejto kampane môžu kryptonadšenci zdarma obdržať Stellar Lumens (XLM), je nutné však splniť niekoľko požiadavok, ktoré sú uvedené nižšie v článku.

Bez peňazí ku kryptomenám: Airdrop

Generálny riaditeľ skupiny Blockchain, Peter Smith uviedol, že Stellar Lumens bol vybratý, pretože jeho podstata je „postavená na škálovateľnosti“ a má „aktívny a rastúci ekosystém“.

Bitcoin
Bitcoin
$4,031.33
BTC -0.11%
Ethereum
Ethereum
$139.63
ETH -0.69%
Stellar
Stellar
$0.1172
XLM 7.27%

Zatiaľ čo sa mnohým ľudom táto kampaň môže zdať ako efektívny spôsob zvýšenia povedomia a používateľskej základne Blockchain peňaženky, Smith vyhlásil, že airdrop je súčasťou snahy o „zvýšenie povedomia o aktívnom používaní kryptomien“  a ľuďom umožní „otestovať, skúsiť a obchodovať s novými dôveryhodnými kryptoaktívami, bezpečným a jednoduchým spôsobom. „

Podmienky rozdelovania tokenov

Každý kryptonadšenec, ktorý chce obdržať XLM tokeny v tomto airdrope, musí spĺňať niekoľko kritérií.

  • Účastník musí mať zaregistrovaný účet na peňaženke Blockchain
  • Účastník musí byť ochotný overiť svoju totožnosť
  • Jedna osoba môže prijať XLM airdrop len raz
  • Uprednostnení budú používatelia so staršími peňaženkami
  • Akonáhle používateľ XLM obdrží, môže s nimi zaobchádzať ako uzná za vhodné

Link na obdržanie tokenov nájdete tu.

Platobná sieť Stellar Lumens

Spoločnosť používateľom peňaženiek Blockchain celkovo prerozdelí vyše pol milióna XLM tokenov, čo činí hodnotu úctyhodných $125 miliónov. Podľa oficiálneho vyhlásenia by mala prvá skupina používateľov obdržať svoje tokeny už v priebehu tohto týždňa. Jednotlivec vďaka tomuto airdropu získa XLM tokeny v hodnote  $25.

Vďaka tejto iniciatíve sa Stellar stal prvým partnerom v airdropovom programe spoločnosti Blockchain.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...