Sledujte nás aj na

Londýnska spoločnosť Revolut, odhalila svoje plány pridať Ripple (XRP) do svojej populárnej mobilnej aplikácie. Spoločnosť je známa predovšetkým svojimi bankovými službami a platobnými kartami, ktoré podporujú aj kryptomeny Bitcoin, Litecoin a Ethereum.

Revolut prída Ripple

Spoločnosť Revolut prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámila zámer pridať Ripple (XRP) do svojho portfólia podporovaných kryptomien. Chad West, vedúci oddelenia marketingu a komunikácie v spoločnosti Revolut, vo svojom príspevku zverejnil fotku z aplikácie, na ktorej bol zobrazený proces pridávania Ripple.

Domnienky, ktoré začali kolovať následne pod diskusiou príspevku potvrdila samotná spoločnosť jednoduchým „áno“.

Chad West následne reagoval: „Chlapci, začne to tento týždeň! Dávajte pozor na novinky na našich sociálnych sieťach a v e-mailoch.“

Pridanie XRP bude vítanou doplnkovou funkciou v aplikácii. Spoločnosť Ripple je známa svojou orientáciou na bankový sektor a taktiež rýchlymi a lacnými transakciami. Implementácia XRP do Revolut aplikácie zvýši jej efektívnosť.

Viac o platobnej sieti Ripple sa dočítate v našom článku tu.

Revolut sa teší rastúcej popularite

Revolut je digitálna aplikácia na platby, ktorá obsahuje predplatené debetné karty (Mastercard a VISA). Aplikácia má tiež globálny prevod peňazí, menovú a taktiež aj kryptomenovú peňaženku. Obsahuje  aj zmenáreň Bitcoinu, Litecoinu a Etherea.

Väčšina služieb v aplikácii je bezplatná. K dispozícii je tiež úschovňa, kde môžete uzamknúť svoje finančné prostriedky na šporenie. Aplikácia má tiež funkciu, ktorá dovoľuje zdieľať účty a platby s rodinou a priateľmi. Samozrejmosťou je sledovanie výdavkov spôsobom, ktorý uľahčuje efektívne zostavovanie finančného rozpočtu. Aplikácia tiež podporuje výbery z bankomatov vo viac ako 120 menách, pričom 26 z týchto mien je schopných prenosu peer-to-peer v rámci aplikácie.

V súčasnosti je najpopulárnejšou vychytávkou program Cashback, pri ktorom Vám vrátia určité % z každej platby vo forme kryptomeny, ktorú si vyberiete (BTC, LTC, ETH).

 

Zdroj: ethereumworldnews.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...