Sledujte nás aj na

EOS ešte nemá oficiálne spustený MainNet a už teraz patrí medzi najpopulárnejšie blockchain platformy. Na rozdiel od začínajúcich projektov využívajúcich Ethereum, ktoré bežne vyberali finančný kapitál prostredníctvom ICO, EOS projekty vsádzajú na odlišný model – airdropy. Tieto projekty jednoducho zdarma distribuujú časť tokenov komunite a časť si nechávajú. Hodnotu tokenov potom určujú základné pravidlá trhu: ponuka a dopyt. Vzhľadom na to, že spustiť projekt na EOS platforme je jednoduché a navyše zadarmo, každý deň sa objavujú spoločnosti s novými projektami, ktoré organizujú airdropy tokenov. V predošlom článku sme Vám predstavili prvých 5 airdropov, ktoré môžete získať. V tomto článku Vám predstavíme ďalšie 4 zaujímavé EOS airdropy.

Aby ste mohli získať všetky airdropy, musíte mať EOS v EOS peňaženke (nie na burze), od ktorej vlastníte súkromné kľúče.

4 EOS airdropy

EOS airdropov je skutočne neúrekom, preto sme sa rozhodli pre Vás vybrať tie najperspektívnejšie. V druhom dieli vám predstavíme ďalšie 4 projekty, ktorých tokeny si budete môcť nájsť v peňaženkách už o týždeň, kedy sa spustí EOS MainNet.

Kryptomenový airdrop: voľná distribúcia tokenov používateľom, ktorí sa oň prihlásia alebo držiteľom inej kryptomeny.

Snapshot: takzvané „odfotenie blockchain siete“, snapshot zaznamená bilanciu tokenov na sieti pre potreby airdropu

 

HireVibes

Jedná sa o decentralizovanú autonómnu spoločnosť (DAC) na báze decentralizovaných aplikácií (DApp), ktorý umožňuje uchádzačom o zamestnanie a podnikom získať zamestnanie a dostávať výplatu. Spoločnosť HireVibes uhrádza 2,5% poplatok za všetky pozície, na ktoré úspešne zamestná kandidátov. 50% z tohto príjmu denne prerozdelia každému držiteľovi HVT tokenov.

Webová stránka: https://hirevibes.io/

Snapshot: zatiaľ neuvedené

Celkový počet tokenov: 350 miliónov

Celkový počet tokenov v airdrope: 250 miliónov HVT (75%) bude distribuovaných do 90 dní od uvedenia EOS MainNetu do prevádzky

Etheos

Blockchain aplikačný ekosystém a inkubátor pre EOS projekty a univerzálna kryptomenová peňaženka, kde bude možné uchovávať všetky tokeny, mince a digitálne aktíva bezpečne na mobilnom zariadení. Aplikácia umožní sledovať aktíva, ktoré máte uložené aj na iných miestach ako na kryptomenových burzách alebo v hardvérovej peňaženke. Ethos Universal Wallet plánuje poskytovať kompletné zobrazenie celého portfólia na jednom mieste a navyše s podrobnými analytickými informáciami. Spoločnosť má uzavretých niekoľko silných partnerstiev, avšak projekt zatiaľ nemá telegram.

Webová stránka: https://etheos.io/

Snapshot: zatiaľ neuvedené

Celkový počet tokenov: zatiaľ neuvedené

Celkový počet tokenov v airdrope: zatiaľ neuvedené

Parachute

Parachute je platforma, ktorá umožní držiteľom EOS tokenov hromadne prijímať nové tokeny z airdropov. Súčasťou projektu je aplikácia, v ktorej si používatelia budú môcť prečítať informácie o konkrétnom airdrope a na základe toho sa rozhodnúť, či o tokeny požiadajú alebo nie. Pokiaľ o airdrop používatelia nebudú mať záujem, možu si nechať vyplatiť airdrop v Parachute tokenoch. Používatelia tiež budú môcť propagovať svoju aplikáciu a distribuovať tokeny investorom, ktorí sa rozhodli podporiť svoj projekt.

Webová stránka: https://www.parachute.zone/

Snapshot: zatiaľ neuvedené

Celkový počet tokenov: zatiaľ neuvedené

Celkový počet tokenov v airdrope: zatiaľ neuvedené

 

KEOS

So sídlom v Soule v Južnej Kórei, KEOS je spoločným projektom spoločností KCHAIN a TokenPost. KEOS plánuje byť hlavným hnacím motorom pre vývoj a propagáciu EOS v Južnej Kórei a na celom svete. V rámci projektu, KEOS plánuje rozvíjať viacero open-source projektov, ktoré decentralizujú blockchain ekosystém pomocou technológie EOS.

Webová stránka: https://www.keos.kr/token

Snapshot: 31. máj

Dátum distribúcie tokenov 15. júna, pomer 1: 1 (1 KEOS na 1 EOS). Pre získanie airdropu je potrebné držať aspoň 100 EOS 

Celkový počet tokenov: 1,5 miliardy

Celkový počet tokenov v airdrope: 900 miliónovZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...