Sledujte nás aj na

Univerzálna peňaženka Infinito oznámila pred pár dňami, že jej používatelia môžu od teraz uschovávať, posielať a prijímať NEO NEP-5 tokeny. Peňaženka Infinito je prvá a jediná kryptomenová peňaženka na trhu, kde môžete držať všetky svoje obľúbené kryptomeny vrátane NEO NEP-5 a Ethereum ERC-20 tokeny na jednom mieste. 

Momentálne peňaženka podporuje tieto kryptomeny: BTC, BCH, LTC, ETH, NEO, GAS, DASH, DOGE a všetky ERC-20 tokeny (napr. TRON, VeChain, …) a NEP-5 tokeny (napr. ONT, RPX, …). Infinito umožňujme svojím užívateľom maximálny prístup a flexibilitu v riadení svojho kryptomenového portfólia a bohatstva. Peňaženku si môžete stiahnuť z Google Play alebo App Store.

NEP-5 tokeny sú tokeny, ktoré bežia na NEO blockchain sieti. Názov NEP-5 opisuje štandard pre tieto tokeny, čiže pravidlá, ktoré musia spĺňať, aby mohli fungovať na NEO. Tieto tokeny nemajú vlastnú blockchain sieť, a preto používajú NEO blockchain, ktorý spracúva transakcie pre tokeny.

ERC-20 tokeny fungujú na tom istom princípe no na Ethereum blockchain sieti. Viac si o týchto tokenoch môžete prečítať v našich článkoch tu.

Funkcie a vlastnosti peňaženky:

  • Heslo a privátne kľúče vlastníte a máte uložené len vy. Vaša heslová fráza je vždy zašifrovaná vo Vašom lokálnom mobile vďaka pokročilému šifrovaciemu algoritmu, ktorý používa vaše tajné heslo.
  • Multi peňaženka: Bezproblémový prechod medzi mnohými peňaženkami pre jednoduché obchodovanie a správu portfólia.
  • Správa kontaktov: Ukladá zoznam často používaných adries pre bezproblémové a bezpečné transakcie.
  • História transakcií: Možnosť exportu celej histórie transakcií (poslaných i prijatých) pre účely účtovníctva.
  • Podpora 10 a viac jazykov do konca Q3 2018 (anglický, japonský, čínsky, kórejský, nemecký, francúzsky, hindský, thajský, vietnamský, taliansky a portugalský).
infinito wallet

Rozhranie peňaženky. Zdroj: reprofoto infinitowallet.io

Podľa roadmap (pôvodný plán) peňaženky Infinito sa firma práve snaží integrovať s niekoľkými vedúcimi poskytovateľmi blockchain služieb. Pracujú na partnerstve s hlavnými burzami, poskytovateľmi ID/KYC riešení (identifikácia používateľov) a inými. Snažia sa umožniť používateľom maximalizovať využitie a potenciál kryptomien.

Naviac, aby zosilnili ich ekosystém, Infinito poskytuje pre vývojárske komunity a servisných partnerov otvorenú blockchain infraštruktúru, technológie a služby, takže môžu efektívne a bezproblémovo budovať a vytvárať inovatívne produkty a služby.

Pozadie peňaženky Infinito

Peňaženka bola založená v roku 2015 vo Vietname. Tím tejto peňaženky má intenzívne profesionálne skúsenosti v oblasti blockchain domén, plus tím 70 spolupracujúcich členov vrátane vývojárov, dizajnérov, výskumníkov, obchodných manažérov a pracovníkov pre marketing a služieb pre zákazníkov. Spoločnosť je registrovaná na Isle of Man – UK. Infinito je súčasťou spoločnosti Infinito Blockchain Labs Europe s jedinečnou misiou, a to byť číslo jedna medzi kryptomenovými peňaženkami na svete.

Zdroj: allcoinsnews.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...