Sledujte nás aj na

Ako odpoveď na rozširujúcu sa podporu a popularitu v krypto-komunite, cena Bitcoin Cash (BCH) v priebehu 24 hodín výrazne vzrástla, zaznamenajúc 31 % denný nárast .

Nárast ceny Bitcoin Cash

Vývoj ceny BCH minulý týždeň preukázal neuveriteľný vývoj, keď behom pár sekúnd vzrástol z $800 na $2900 a opäť potom klesol na $1200. Pre akékoľvek popredné kryptomeny, ako je Bitcoin, Ether a Bitcoin Cash, 31% nárast z $1150 na $1620 behom jedného dňa nie je prirodzený a je pravdepodobne vyvolaný náhlym presunom veľkého kapitálu z jednej kryptomeny do druhej.

Cena BCH sa v dobe písania článku pohybovala na úrovni $1493 s trhovou kapitalizáciou $25,11 miliárd, čo umiestňuje túto menu na 3. priečku najsilnejších kryptomien (podľa trhovej kapitalizácie).

Vývoj ceny BCH za posledné dva dni

Napriek pozitívnym správam, nárast cien BCH nie je dostatočný na to, aby prekonal svoj cenový rekord – ATH (All Time High) $2953, dosiahnutý 12. novembra 2017. Ak sa však podarí BCH udržať pozitívny trend, môžeme očakávať rast ceny až na $1500, kde dôjde k testovaniu supportu (podpory).

Rozširujúca sa podpora Bitcoin Cash

Trh a priemysel sústredený okolo BCH sa zväčšuje rýchlim tempom, a to najmä v dôsledku rastúceho prijatia tejto kryptomeny medzi popredné Bitcoinové platformy. Spoločnosti BitstampBlockchain, hlavné kryptomenové burzy a peňaženkové platformy oznámili, že do konca roka 2017 priblížia svoje plány na integráciu Bitcoin Cash.

Začlenenie BCH do portfólia Bitstamp poskytne BCH vyššu likviditu a diverzifikáciu trhu od juhokórejských obchodných platforiem, ako sú Bithumb, Korbit a Coinone, ktoré sú zodpovedné za takmer 60% globálnych obchodov s Bitcoin Cash.

Intergrácia BCH do Blockchain peňaženky je mimoriadne dôležitá pre strednodobú a dlhodobú adopciu Bitcoin Cash, pretože Blockchain je druhou najpopulárnejšou peňaženkou na trhu, hneď po Coinbase.

„Dopyt po Bitcoin Cash na krypto trhu sa ukázal byť silný a podľa nášho názoru je pravdepodobné, že tu BCH zostane. Pre Bitcoin Cash plánujeme na našom webe plnú podporu do konca roka a podporu vo všetkých našich platformách do konca prvého štvrťroka 2018,“ povedal vývojový tím Blockchain.

Roger Ver spolu s portálom Bitcoin.com navyše začali agresívnu pro-BCH kampaň, v ktorej sa pokúšajú vykresliť Bitcoin Cash ako ten pravý a hlavný Bitcoin. Táto iniciatíva sa stretla s kritikou mnohých odborníkov v krypto-odvetví vrátane zakladateľa Bitmainu Jihan Wu a tvorcu Litecoinu Charlie Leeho.

Či sa BCH bude aj naďalej dariť, závisí od množstva faktorov. Pokiaľ si krypto-komunita a investori udržia pozitívne stanovisko voči BCH, budeme svedkami zaujímavého vývoja. Avšak svet kryptomien je nestály a stať sa môže čokoľvek. Určite sa ale oplatí BCH v dohľadnej dobe sledovať.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...