Sledujte nás aj na

V súčasnej dobe je krypto trh každodenne zaplavovaný novými projektmi a ICO, z ktorých je veľká časť podvod, v lepšom prípade iba veľmi nepremyslený a nepripravený koncept. Dnes sa pozrieme na český projekt Signals, ktorý umožňuje pre kohokoľvek možnosť vytvoriť plne automatizovaného trading robota bez predošlých technických znalostí.

Signals Platforma

Primárnou myšlienkou projektu Signals je zjednodušenie procesu vývoja a využitia trading robota. Pomocou spomínanej platformy bude možné aj pre bežného používateľa vytvoriť si účinného robota, ktorý bude obchodovať samostatne a bez zásahu z vonku.

Proces vývoja robota sa skladá z niekoľkých krokov:

  1. Data Marketplace – tu si používateľ môže vybrať ľubovoľné dáta a súbory dát, ktoré budú dostupné zo zdrojov ako Facebook, Twitter a rôzne iné krypto stránky a média
  2. Indicators Marketplace – v rámci tohto kroku si používateľ vyberie z veľkého množstva indikátorov
  3. Strategies Marketplace – pri poslednom výbere je nevyhnutné zvoliť si tú správnu stratégiu
  4. Signals Strategy Builder – používateľsky prístupný nástroj, pomocou ktorého sa vybrané údaje, indikátory a stratégie kombinujú, nastavujú, spätne testujú a vylaďujú pre čo najlepší možný výsledok

Robot bude prepojený s Vašim účtom na krypto burze a bude obchodovať za Vás. V prípade vhodnej príležitosti na nákup alebo predaj je možné nastavenie upozornenia, kedy robot neurobí automaticky obchod, ale odošle upozornenie na mobilný telefón.

Akú úlohu zohráva SGN token?

Tento ERC-20 token slúži ako platidlo v celom systéme. Je možné ním platiť za súbory dát alebo vytvorené indikátory a stratégie.

Výhody a nevýhody

Medzi kladné stránky projektu určite patrí skúsený tím, platforma dostupná aj pre ľudí, ktorí nemajú skúsenosti s programovaním, veľmi zrozumiteľne a jasne formulovaný whitepaper a rovnako aj roadmap, rozumný hardcap s presne definovaným využitím tokenov, viac ako 19,000 registrovaných používateľov, pravidelný newsletter. Za zmienku stojí aj graficky dokonale spracované používateľské rozhranie.

K záporným stránkam treba určite zaradiť fakt, že toto nie je nová myšlienka, tým pádom existuje viacero konkurentov. Úspešnosť projektu bude závisieť od schopnosti prekonať konkurenciu a prilákať veľké množstvo developerov a obchodníkov, ale taktiež od dodržovania stanovených cieľov a termínov roadmapy.

Záver

Toto ICO ponúka zaujímavú možnosť vytvoriť si svojho vlastného trading robota, pomocou ktorého vieme zarábať automatizovaným obchodovaním na burze, ale aj jeho predajom stratégií iným používateľom. V súčasnosti sa však otvára i zaujímavá možnosť v podobe nákupu SGN tokenov. Cena 1 SGN v ICO bola $0.36. Aktuálne sa obchoduje na burzách Qryptos a IDEX za cca $0.013313, čo je viac ako 96% prepad oproti ICO a s kapitalizáciou t $1.13 mil. (831. miesto na Coinmarketcap) je to zaujímavá príležitosť na nákup. Avšak ako mnohé iné ICO, aj Signals čaká ešte dlhá cesta k plne funkčnej a používanej platforme.

Zdroj: signals.networkZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...