Sledujte nás aj na

FC Liverpool sa spojil s medzinárodnou hernou a technologickou spoločnosťou 1XBET v novom viacročnom partnerstve. 1xBet sa stane oficiálnym globálnym stávkovým partnerom futbalového klubu Liverpool, ktorý umožní priaznivcom využiť exkluzívne ponuky a športovú zábavu.

Partnerstvo s klubom využije spoločnosť na zvýšenie povedomia o značke v rámci svojich kľúčových globálnych trhov prostredníctvom brandingu na štadióne v Anfielde a brandingu na digitálnych platformách Liverpool FC. Spolu s prístupom k hráčom z prvého tímu a legendám klubu, tak poskytnú fanúšikom ďalšie spôsoby interakcie a možnosť angažovať sa vo svete futbalu.

1xBet, jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v stávkovom priemysle, sa môže pochváliť najväčším počtom predzápasových a live stávok, popri online hrách, ako sú kasíno a virtuálne výherné automaty. Spoločne s fiat peniazmi spoločnosť akceptuje aj kryptomeny ako metódu vkladov a výberov.

Billy Hogan, výkonný riaditeľ a hlavný obchodný riaditeľ FC Liverpool, povedal: 

„Sme radi, že môžeme privítať 1XBET ako nášho najnovšieho partnera. Som si istý, že ich hry a špeciálne ponuky oslovia našich fanúšikov po celom svete a tešíme sa na začiatok sezóny 2019/2020 v spolupráci s nimi.“

Alex Sommers, hovorca spoločnosti 1xBet, povedal: 

„FC Liverpool je jedným z najznámejších futbalových klubov na svete s bohatou históriou a obrovskou globálnou fanbase. Sme neskutočne nadšení, že sme sa stali partnermi v klube, a môžeme tak priblížiť fanúšikov k športovej akcii prostredníctvom našich inovatívnych produktov a nadupanému stávkovému zážitku.

„Sme veľmi hrdí na vzťah, ktorý máme s FC Liverpool a radi by sme úzko spolupracovali s fanúšikmi po celom svete, aby sme im v nadchádzajúcej sezóne priniesli vzrušujúce možnosti zábavy a jedinečné ponuky.“

Spoločnosť bola založená v roku 2007 a rýchlo expanduje do rôznych regiónoch sveta, ako je Európa, Ázia, Afrika a Latinská Amerika, a už získala mnoho prestížnych športových partnerstiev.

Futbalový klub Liverpool
  • Liverpool FC bol založený v roku 1892 a patrí k najvýznamnejším a najznámejším futbalovým klubom na svete, ktorý vyhral 18 ligových titulov, sedem FA pohárov, osem ligových pohárov, šesť európskych pohárov, tri poháre UEFA a tri európske superpoháre.
  • Ako spoločensky zodpovedný klub je FC Liverpool hrdý na svoje dedičstvo a zohráva aktívnu úlohu vo svojich komunitách prostredníctvom oficiálnej charitatívnej organizácie Liverpool FC Foundation. Tá sa zameriava na vytváranie životných príležitostí pre deti a mladých ľudí v Merseyside a mimo neho. Program Červení susedia usporadúva udalosti zamerané konkrétne na zlepšenie života ľudí žijúcich v oblasti Anfieldu (L4, L5 a L6).
  • Liverpool FC je celosvetová značka a spolupracuje s poprednými obchodnými partnermi na celom svete, ktorí poskytujú bezkonkurenčné obchodné príležitosti.
1xBet
  • Spoločnosť založená v roku 2007. 1xBet je jednou z najrýchlejšie rastúcich stávkových značiek po celom svete a víťazom ceny „Rising Star in Sports Betting Innovation 2018“. Svojimi stávkami zahŕňajú viac ako 1,000 podujatí denne, a poskytujú viac ako 250 platobných riešení na celom svete, vrátane kryptomien či zákaznícku podporu vo viac ako 30 jazykoch. 1xBet je dobre pripravený na ďalšiu expanziu v dôsledku mnohých úspešných riešení a unikátnych stávkových produktov. Spoločnosť je partnerom špičkových klubov a súťaží, ktoré zdieľajú rovnako zmýšľajúce princípy.

https://1xbet.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...