Sledujte nás aj na

Nie je žiadnym prekvapením, že na Slovensku vznikajú kvalitné projekty v oblasti kryptomien. Dobrý základ im položili popularizátori Juraj Bednár a Pavol Lupták. V ich šľapajách idú ďalší a tvoria produkty, ktoré prinášajú komunite značné výhody.

Jedným z nasledovníkom je aj Vladimír Frčo a jeho projekt KryptoHUB. Cieľom jeho projektu je poskytovať širokej verejnosti informácie včas, nefiltrovane a nezávisle od platformy.

Jeho projekt je založený na populárnej chatovacej platforme Slack. Integruje do nej hneď niekoľko informačných zdrojov. V anglickom jazyku sú to rôzne zdroje z Facebooku, Twitteru, Redditu a iných sociálnych sietí.

Pre tých čo sa neradi trápite s angličtinou, sú tu pre Vás aj zdroje v slovenčine. Medzi nimi je aj náš KryptoPortal. Takže neváhajte a pridajte sa.

Okrem informácií zo sveta kryptomien a blockchainu na KtyptoHUBe nájdete aj signály, ktoré vám pomôžu pri obchodovaní. Pripomeniem, že nejde o žiadne pochybné pump&dump signály, ale o plne automatické signály, založené na indikátoroch.

KryptoHUB vznikol zo samotnej potreby autora mať informácie vždy po ruke. A zároveň sa chcel zbaviť veľkého množstva notifikácií. Všetky tieto vlastnosti našiel v Slack platforme, ktorá má desktopovú aj mobilnú verziu. Či ste za počítačom, alebo máte iba mobil, vždy ste včas informovaní.

Aby ste neboli notifikáciami zahltení, viete si ich vypínať, alebo byť upozornení iba na vami vybrané slová. Zaujímajú vás informácie z pohľadu zisku? Nastavíte si notifikácie na slová: list, listed, listing, exchange, exchanges, added, fork, burn, halving alebo airdrop.

Nechcete prijímať notifikácie počas určitých hodín? Aj to je možné. Nastavíte si nerušenie notifikáciami počas večera. Dokonca je možné rozlišovať medzi desktop a mobilnými upozorneniami.

Autor k Slacku natočil aj video, v ktorom vysvetľuje výhody tejto platformy

Počas natáčania videa ešte chýbali správy v slovenčine. Tie sú už ale pridané. Platforma sa neustále rozvíja a môžete sa tešiť na ďalšie užitočné vylepšenia. Takouto novinkou by mali byť udalosti z kalendárov kryptomien.

Ak sa bude chystať fork alebo airdrop, budete o tom vedieť medzi prvými.

Zaujali vás tieto informácie?

Pridajte sa ku KryptoHUB komunite. Kliknite na odkaz, vypíšte svoju emailovú adresu. Dôležité je vypísať skutočnú adresu.

slack email

Príde vám overovací email, v ktorom kliknete na tlačidlo „Confirm Email.“

potvrd email

Presmeruje vás na stránku s registráciou, kde vypíšete svoje meno alebo prezývku. Nemusí to byť vaše skutočné meno. Do poľa password napíšete heslo a stlačíte tlačidlo „Next.“

A ste dnu!
Ak slack poznáte alebo nechcete absolvovať tutorial stlačte „Skip the tutorial.“

skip_tutorial

Ste pripravení objavovať?

V ľavom paneli sú kanály (channels). Každý z nich má svoju funkciu.

channels

  • #cz_sk_news – tu nájdete správy v slovenčine alebo češtine. Práve tu nájdete správy a články aj z KryptoPortal blogu.
  • #general – všeobecná diskusia o všetkom čo vás zaujíma z oblasti kryptomien
  • #long_runner – signály založené na indikátoroch SMA200 a SMA50
  • #news – je kanál pre správy zo sveta. Je doňho zaintegrovaná služba Cryptopanic, ktorá zbiera údaje z viacerých sociálnych sietí
  • #random – tu je diskusia na rôzne témy

Ak do chatovacieho riadku napíšete príkaz „/join #“ zobrazia sa vám ďalšie kanály, do ktorých sa môžete pridať.

Potrebujete pomôcť so službou KryptoHUB? Napíšte svoju otázku do kanála #support.

Za vyše mesiac fungovania si službu obľúbilo takmer 200 používateľov a prenieslo sa 5400 správCelá služba je zdarma a bez reklamy.

Čo poviete? Stojí to za vyskúšanie?Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...