Sledujte nás aj na

NEO, digitálne aktívum často nazývané aj ako „čínske Ethereum“, je najviac ziskovejšia kryptomena v čase zotavovania sa trhu. NEO si prilepšilo o viac ako 18%, čím sa vyšplhalo do top 10 najsilnejšie rastúcich kryptomien za posledné dni. Cena NEO dosiahla $55.38, čím sa posunulo preč zo svojho nedávneho dna $45.

Ak sa o NEO digitálnej platforme blockchain chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše články venované tejto téme.

Čo je za vysokým rastom NEO?

Jedna z príčin, ktoré stoja za silným rastom kryptomeny NEO je mesačná distribúcia GAS na Binance. Tokeny GAS môžeme chápať ako dividendu/ odmenu vyplácanú za držanie NEO v peňaženkách alebo určitých burzách. Aktívum GAS taktiež zarobilo okolo 14% a vzrástlo na cene dosahujúc $16.82, čo je však ešte dosť ďaleko od jeho najvyššej ceny $65.

Vývoj NEO za posledný mesiac.

 

Okrem distribúcie tokenov GAS by práve prichádzajúce eventy a zaneprázdnený kalendár NEO mohli dopomôcť ešte k väčšiemu zosilneniu ceny. Poslednú dobu sa NEO môže pýšiť širokou škálou rôznych projektov. V novembri 2017 začala veľká súťaž pre globálnu komunitu NEO vývojárov, ktorej cieľom bolo zjednotiť podobných jednotlivcov s kreatívnymi nápadmi a pomocou využitia NEO technológii priviesť ich nápady k životu. NEO oznámilo víťazov tejto súťaže začiatkom Apríla. Koncom roka 2017 zase rada NEO oznámila spustenie nových uzlov pre dosiahnutie konsenzu na TestNet, čím sa zvýšila úroveň decentralizácie, bezpečnosti a hlavne úspešnosť siete. Veľmi zaujímavé pre používateľov alebo budúcich investorov by mohla byť práve udalosť NEO Europe Tour. 

Turné po Európe.

V dňoch 14. až 15. apríl 2018 sa uskutoční udalosť s názvom NEO Loves Amsterdam, kde prvý deň bude venovaný rečníkom a ich prezentáciám, no taktiež vyhláseniam nových projektov. Viac informácii si môžete prečítať na ich stránke tu. Práve nadchádzajúce stretnutie v Amsterdame je považované za jedno z najdôležitejších udalostí pre NEO, keďže mesto v tom čase hostí pomerne živú krypto komunitu. Táto udalosť je teda jednou z mnohých, ktoré má NEO na pláne v rámci svojho európskeho turné po mestách ako Lisabon, Madrid, Paríž, Viedeň či Zurich. Sú to mestá, kde je záujem po blockchain technológiách najvyšší. Vytvoriť záujem po NEO aj na európskom trhu je dôležitým krokom pre jeho rast, keďže jeho popularita je momentálne najväčšia v Ázii.

Ak ste teda fanúšik NEO, mali by ste určite navštíviť jedno z jeho udalostí v rámci európskeho turné. K nám najbližším bude to vo Viedni, dňa 24. apríla, tak ho nezmeškajte!

NEO komunita si tým určite získa mnoho nových fanúšikov, užívateľov či investorov, čo by v konečnom dôsledku naozaj mohlo znamenať posilnenie ceny na trhu.

Zdroj: investinblockchain.com, cryptovest.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...