Sledujte nás aj na

Kryptomene NEO, označovanej aj ako čínsky Ethereum, sa veľmi darí a preto sa jej vývojári rozhodli o svoj úspech podeľiť so svojími investormi. NEO spúšťa takzvaný “Plán spätného obdarovania investorov” (Sponsor Giveback Plan) za účelom vrátiť sponzorom take isté množstvo FIAT kapitálú, akým prispeli na rozbeh tejto meny v počiatočnej faze.

Dôvody rozhodnutia

Spoločnosť NEO tento plán realizuje ako poďakovanie NEO komunite za podporu. Momentálne existuje viac ako 90 000 držiteľov NEO (holder/hodler) a 76 000 majiteľov NeoGas. Oficiálny NEO Twitter účet má viac ako 110 000 nasledovníkov a na sociálnej sieti Reddit má NEO viac ako 30 000 sledovateľov.

Okrem toho dochádza k nárastu počtu vývojárov, ktorí pracujú na kvalitných projektoch, vrátane peňaženky NEON, prehliadača blokov NeoTracker a NeoNewsToday.

Finančné prostriedky sa budú vracať investorom, ktorí prispeli na rozbeh NEO (NEO sa pred premenovaním volal Antshares) v prvých dvoch ICO – ICO1 a ICO2. NEO vyplatí investorov za približne 30 miliónov CNY (čo dnes predstavuje 4,5 milióna amerických dolárov).

„Rozhodli sme sa oficiálne spustiť Plán spätného obdarovania investorov NEO, ktorého cieľom je bezpodmienečne vrátiť sponzorom kapitál vo výške počiatočnej investície.” uviedla dnes spoločnosť. „Odškodnenie pochádza zo zvyšku celkových finančných prostriedkov získaných počas ICO1 a ICO2. Pôvodní sponzori si môžu nárokovať svoje príslušné časti buď bankovým prevodom alebo v NEO.“

Spoločnosť rozlišuje medzi blockchainovými projektami, ktoré chcú vyzbierať kapitál pre svoj projekt vo forme ICO, a podvodmi, ktoré sa zameriavajú len na nelegálne získavanie finančných prostriedkov. Týmito opatreniami sa NEO tím snaží chrániť investorov. Spoločnosť  poďakovala prispievateľom a tiež oznámila, že NEO MainNet pôsobí už viac ako rok.

NEO sa stal úspešným medzinárodným projektom a už teraz disponuje dostatočnými zdrojmi na udržanie rozvoja v nadchádzajúcich rokoch. Po ukončení kampane bude NEO prvou svetovou kryptomenou, ktorá vráti investorom prostriedky vyzbierané v ICO .

Zdroj: neonewstoday.com Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...