Sledujte nás aj na

Najpopulárnejšia európska platforma pre kúpu a predaj digitálnych mien ako Bitcoin alebo Ethereum ohlásila, že rozšíri svoje portfólio o ďalšiu kryptomeny, a to IOTA a Komodo. Podľa slov od zastupiteľov, BitPanda sa k tomuto kroku rozhodla po naliehaní zo strany verejnosti a kryptokomunity.

Dobré správy pre Komodo a IOTA

Kryptomenová zmenáreň zo sídlom v rakúsku BitPanda potvrdila, že anonymná kryptomena Komodo bude pridaná už 12. júna a IOTA bude k dispozícii k obchodovaniu od 14. júna tohto roku. IOTA a Komodo tak rozšíria portfólio tejto zmenárne, ktoré až doteraz pozostávalo z kryptomien Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash a Bitcoin Cash.

BitPanda rozšíri svoje porfólio o Komodo a IOTA.

Podľa slov predstaviteľov tejto spoločnosti, BitPanda je fascinovaná technológiou IoT a v nasledujúcich mesiacoch bude úzko spolupracovať s IOTA na budúcich projektoch.

Komodo ani IOTA nie sú zatiaľ súčasťou žiadnej väčšej platformy, ktorá by im umožňovala priame obchodovanie s FIAT menami. Spomínané novinky teda predstavujú veľký potenciál pre ich trh a taktiež ten správny krok smerom k osvojeniu si týchto altcoinov. Mnohí analytici teoretizujú, že s príchodom altcoin-fiat obchodných párov sa značne zníži podiel dominancie Bitcoinu na trhu. Do určitej miery je tento scenár možný, keďže mnoho investorov a kryptonadšencov Bitcoin využíva len ako prostriedok na kúpu/predaj altcoinov.

Najnovší počin z dielne BitPanda naznačuje, že si táto platforma trúfa aj na také kryptomenové giganty ako Coinbase alebo Binance. Komunita okolo tejto zmenárne ocenila aj nedávne zlepšenie funkčnosti a užívateľského rozhrania svojej webovej stránky.

Zdroj: blog.bitpanda.com

 Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...