Sledujte nás aj na

Kryptomeny sú vzrušujúce, no taktiež vedia byť aj hektické a dynamické. V ich svete sa na každodennej báze deje nespočetne udalostí: od veľkých konferencií cez semináre, rôzne airdropy alebo hard forky. Správny kryptomenový investor alebo trejder si je dobre vedomí, že ak chce byť úspešný, musí toto všetko sledovať. V súčasnosti sa takzvané kryptomenové kalendáre tešia veľkej popularite. V tomto článku Vám prinášame 5 najlepších nástrojov, ktoré Vám pomôžu sledovať a zorientovať sa v kryptosfére.

Coinmarketcal

Coinmarketcal vznikol len pred rokom, no momentálne je to pravdepodobne najznámejšia platforma svojho druhu. Počas svojej relatívne krátkej histórie bol model fungovania platformy vylepšený natoľko, že v súčasnosti dokážete na tomto portáli nájsť takmer všetky podstatné informácie. Tie sú pridávané komunitou, avšak pred samotným zverejneným podliehajú prísnym kontrolám a filtrom. Na stránke nájdete informácie o rôznym konferenciách, seminároch, airdropoch tokenov, listovania kryptomien na burzy, vydávanie aktualizácii softvérov a oveľa viac. Platforma umožňuje filtrovať príspevky podľa kryptomeny, burzy, typu informácie či dátumu. Navyše Coinmarketcal má dobre fungujúci Telegram, Twitter či emailový newsletter, vďaka čomu dokážete byť neustále v obraze.

Stránka: coinmarketcal.com

Coinmarketcal obsahuje všetky potrebné informácie, ktoré kryptonadšenec môže hľadať.

 

Coinmarketcap

Coinmarketcap je všeobecne známy ako stránka s trhovými údajmi pre kryptomeny. Nedávno sa však Coinmarketcap rozhodol prevziať časť biznis modelu svojho menovca Coinmarketcal. Stránka s udalosťami je pomerne jednoduchá, no postačí na základné sledovanie konferencií a seminárov.

Stránka: coinmarketcap.com/events

Coinmarkecap ponúka jednoduchý prehľad kryptomenových udalostí.

Kryptocal

Kryptocal je zaujímavý projekt, ktorý kombinuje zoznamy ICO so všeobecnými spravodajskými udalosťami. Používateľom umožňuje filtrovať podľa kategórií, ako sú airdropy, bounty programy, konferencie, hardforky či meetupy. Ak chcete zistiť, čo sa deje okolo konkrétnej kryptomeny, je viac ako pravdepodobné, že práve tu nájdete podstránku venovanú Vášmu favoritovi. Čo sa týka obšírnosti informácii, aj keď Kryptocal nemôže súperiť s Coinmarketcal, dobre navrhnutú a prehľadnú stránku ocení mnoho kryptonadšencov.

Stránka: kryptocal.com

Kryptocal vyniká výborne navrhnutou stránkou.

Cryptocalendar

Cryptocalendar síce nie je až tak používateľsky priateľský ako niektorí jeho konkurenti, avšak táto platforma je výborným nástrojom pre získanie prehľadu o počte a rozsahu udalostí v určitý deň. Funkcia vyhľadávania funguje veľmi dobre.  Ak máte záujem, presmeruje Vás priamo na stránku udalosti Vašej obľúbenej kryptomeny.

Stránka: cryptocalendar.pro

Cryptocalendar ponúka ľahko prehľadný zoznam udalostí v určitý deň,

Coinscalendar

Coinscalendar síce vyzerá genericky, ale má niekoľko vychytávok, ktoré stoja za povšimnutie. Počet kategórií a podporovaných mincí je naozaj obrovský. Navyše, ak ste niekedy hľadali krypto kalendár, ktorý Vám umožní vyhľadávať nadchádzajúce udalosti súvisiace s white paperom, Coinscalendar je ten pravý pre Vás.

Stránka: coinscalendar.com

Na Coinscalendar nájdete aj informácie o white papery či roadmapách.

 

Zdroj: news.bitcoin.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...