Sledujte nás aj na

Populárna kryptomenová peňaženka MyEtherWallet umožní zámenu kryptomien za fiat (konvenčné) peniaze a výber kryptomien vo forme FIAT až do výšky 4,400 €, a to všetko bez nutnosti zadávania osobných údajov v takzvanom KYC – Know your customer procese.

Popredný poskytovateľ peňaženky pre ether (ETH) a ERC-20 tokeny, MyEtherWallet (MEW) spolu s kryptomenovou finančnou platformou Bity predstavili plne regulovaný kryptomena-fiat výberový systém, ktorý nevyžaduje, aby používatelia prešli kontrolou Know-Your-Customer (KYC).

Burzové vs. neburzové kryptomenové zámeny: Kto ponúka výhodnejšie výmenné kurzy?

Táto „Exit-to-Fiat“ brána umožní držiteľom kryptomien vymieňať svoje digitálne aktíva vrátane bitcoinu (BTC) a etheru, na eurá (EUR) alebo švajčiarske franky (CHF). Súčasný limit pre prenos bez KYC je až do výšky 5,000 CHF, čo je pri súčasnom výmennom kurze približne 4,400 €.

Systém zámeny kryptomien za FIAT a výber peňazí je zásadnou novinkou s obrovským potenciálom pre všetkých používateľov kryptomien, keďže umožňuje ľuďom vymieňať si svoje kryptomeny bez nutnosti overenia KYC,“ povedala Kosala Hemachandra, generálna riaditeľka a zakladateľka MEW.

Celá služba je plne regulovaná a legálna. Bity je integrovaná s verziou ME-5 (V5), ktorá umožňuje rozhraniu peňaženky integrovať platobnú bránu bez akýchkoľvek požiadaviek KYC. Spoločnosť so širokou sieťou kryptomenových bankomatov v rôznych švajčiarskych mestách, vrátane Zürichu, Bazileja a oblasti Zug, spĺňa všetky normy a zákony v súlade so Švajčiarskou vyhláškou proti praniu špinavých peňazí (AMLA).

Osem najzaujímavejších Bitcoin transakcií

Alexis Roussel, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Bity, zdôraznil, že ich technológia môže „overiť dôkaz o vlastníctve peňazí“ bez toho, aby od používateľov vyžadovala poskytovanie osobných údajov na potvrdenie ich identity. Zdôraznil, že táto novinka otvorí nové možnosti pre používateľov a poskytne prístup k službám zdieľania súborov typu fiat-krypto mimo zriadených platforiem.

„Naša technológia konečne otvára dvere pre používateľov, ktorým ponúka prístup k službe kryptomenovej burzy, ktorá je bez KYC a je v súlade so všetkými zákonmi,“ povedal.

Bitcoin
Bitcoin
$4,031.33
BTC -0.11%
Ethereum
Ethereum
$139.63
ETH -0.69%
XRP
XRP
$0.3148
XRP -1.02%

Spomínaná novinka prichádza spolu s oznámením o spustení v poradí už 5 verzie MEW peňaženky. Okrem vylepšenia UX / UI je peňaženka prístupnejšia pre začiatočníkov a prichádza s mnohými novými funkciami. Nové rozhranie pre výmenu kryptomien je podporované službou Changelly.

Záver

Spoločnosť MEW hovorí, že táto novinka rozšíri výber medzi kryptomenovými službami a burzami, ktoré si navzájom konkurujú. Cieľom je umožniť používateľom efektívne nakupovať za čo najlepšie ceny. Dúfame, že táto nová služba zníži transakčné poplatky a zvýši konkurencieschopnosť kryptomenového sektora.

Zdroj: cryptobriefing.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...