Sledujte nás aj na

Vo Švajčiarsku spojili sily dvaja inovatívni poskytovatelia finančných riešení. Burza digitálnych aktív založených na technológii blockchain Lykke a technologicko-finančný špecialista „novej generácie“ GENTWO sprístupnili možnosť investovať do tokenu Lykke cez tradičné švajčiarske certifikáty kompatibilné so švajčiarskym ISIN.

Skutočná inovácia prostredníctvom účelovo orientovaných partnerstiev

Dcérska spoločnosť GENTWO Digital vytvorila z Lykke tokenov cenné papiere – spoločne známe známe ako LyCI Service Tokeny (ticker: LyCI). Táto jedinečná expertíza týkajúca sa digitálnych aktív bola pripravená na bežné investície na tradičných finančných trhoch. Novým sekuritizovaným produktom je open-end index tracker, účastnícky certifikát založený na pôvodnom utility tokene LyCI. Certifikáty predstavujú najjednoduchší a najznámejší typ v produktovej kategórii štruktúrovaných produktov. Odrážajú cenovú výkonnosť podkladového aktíva v pomere 1:1. Nový Lykke index open-end tracker je dodávaný so švajčiarskym kódom ISIN, vďaka čomu je ľahko dostupný pre kvalifikovaných a veľkých investorov, pričom stále využíva silu blockchain inovácie.

Vždy investujte do top 25 digitálnych aktív

Základným kameňom LyCI je utility token, ktorý umožňuje nákup top 25 kryptomenových aktív na základe indexovanej trhovej kapitalizácie, to všetko v jednej transakcii. LyCI Service Token je oceňovaný v reálnom čase a aktualizovaný minútu po minúte. LyCI je prvým tokenom svojho druhu a uľahčuje používateľom výber víťazov, diverzifikáciu rizika a zjednodušenie správy komplexného a rýchlo sa vyvíjajúceho kryptoodvetvia. Tieto nové tokeny predstavujú vynikajúcu odbornosť v rámci segmentu blockchain a prináša unikátne nastavenie emisie, ktoré transformuje digitálne aktíva do formátu, ktorý sa používa vo financiách už celé desaťročia. To všetko má potenciál urýchliť blockchain revolúciu pre kvalifikovaných investorov na celom svete – od fondov rodinného bohatstva až po plnohodnotných inštitucionalizovaných investorov.

Spoločný vývoj inovatívnych produktov znamená spoločne formovať trhové prostredie

Čoraz viac dôležitejšie sú partnerstvá medzi špecializovanými poskytovateľmi služieb, ako je Lykke a GENTWO Digital. Sú výhľadové a ukazujú skutočnú inovačnú silu. Nová spolupráca medzi spoločnosťami Lykke a GENTWO tiež ukazuje, že starý svet tradičných financií a nový svet blockchain technológií sa budú čoraz viac premosťovať. To by malo vytvoriť nové hodnoty a potenciálu rastu na obidvoch spomínaných frontoch.

Patrick Loepfe, zakladateľ a predseda spoločnosti GENTWO, povedal:

„Jednoduchým, bežným produktom a jednou transakciou je možné investovať do výnimočného tokenu Lykke a tým pádom do 25 sľubných digitálnych aktív naraz. Tradičný finančný trh nemá zatiaľ nič efektívnejšie. Investori rýchlo rozpoznajú pridanú hodnotu, ktorú naše spoločné odborné znalosti vytvoria. Sme stavitelia mostov a budeme pokračovať v budovaní ďalších takýchto mostov.“


Richard Olsen, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Lykke sa vyjadril:

„Tento nový produkt je pre nás veľmi vzrušujúci, pretože predstavuje prepojenie medzi tým, čo tu je a tým, čo príde ďalej. Do dnešného dňa bolo pre mnohých tradičných investorov ťažké nájsť cestu k digitálnym aktívam a zosúladiť túto novú inovatívnu triedu aktív s vlastnými portfóliami. Tento nový produkt, ktorý vzišiel z partnerstva medzi spoločnosťami Lykke a GENTWO, poskytne cestu a nakoniec preklenie dva svety tradičných financií a budúcnosť založenú na blockchaine.“

O spoločnosti Lykke

Spoločnosť Lykke so sídlom v Zug je medzinárodne pôsobiaca švajčiarska spoločnosť, ktorá buduje globálny trh pre bezplatnú výmenu finančných aktív. Poslaním Lykke je demokratizovať financie využitím sily blockchainu. Odstránením trhových prekážok bude Lykke poskytovať rovnaký prístup k digitalizácii a obchodovaniu s prakticky akýmkoľvek aktívom odkiaľkoľvek na svete.

Lykke index: www.lykke.com/lyci/, Lykke: www.lykke.com

O spoločnosti GENTWO a GENTWO Digital

Inovatívny špecialista na sekuritizáciu so sídlom v Zürichu GENTWO vytvoril novú generáciu finančných produktov. Spoločnosť umožňuje inštitucionálnym klientom sekuritizovať nielen bankový, ale aj nebankový majetok prostredníctvom švajčiarskeho ISIN. Zameranie sa na tzv. podsúvahové investičné produkty rieši problém klesajúcich marží a rastových bariér pre mnohých účastníkov finančného trhu. Vytvára nový výkonný potenciál vytváraním prístupu k teoreticky neobmedzenému svetu aktív. Finanční sprostredkovatelia, vrátane bánk, môžu použiť GENTWO na realizáciu svojich vlastných produktových a obchodných inovácií. GENTWO Digital je spoločný podnik so sídlom v Crypto Valley v Zug vo Švajčiarsku. To robí digitálny majetok jednoducho obchodovateľný a mení ho na konvenčné cenné papiere (investičné certifikáty).

GENTWO Digital: www.g2d.io, GENTWO: www.g2fp.com

Kontakt GENTWO: Kontakt Lykke:
Sandra Chattopadhyay
Marina de Mattos
Vedúci marketingu a komunikácie
Vedúci marketingu
E-Mail: sc@g2fp.com
E-Mail: press@lykke.com
Tel .: +41 44 512 75 06
Tel .: +41 76 227 41 63
www.g2fp.com/blog www.lykke.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...