Sledujte nás aj na

Podľa štatistík je online gambling jedným z najrýchlejšie rastúcich odvetví na svete najmä s rozšírením internetu. S týmto rastom ale rastie aj riziko podvodov na nič netušiacich ľudí, ktorí túžia vyhrať. Práve blockchain má byť riešením, ktoré donesie do tohto odvetvia transparentnosť a dôveru, a preto je jedným z prvých využití tejto technológie.

Lotérie fungujú už od dávnej histórie, pretože ľudia majú radi napätie. Kúpia si lístok a dúfajú, že vyhrajú veľký balík. Snívajú o výhre aj keď šanca je úplne minimálna. Predstavte si, že teraz budú mať hráči z celého sveta rovnakú príležitosť stať sa víťazmi lotérie bez možnosti korupcie.

Problém bol vždy v tom, že lotérie sú v podstate ľahko manipulovateľné alebo rizikové, a to znižuje šance na výhru. Aj bez manipulácie sú lotérie výhodné hlavne pre organizátorov, pričom mnohí majú zisk až do výšky 50 % z predaja alebo aj väčší bez toho, aby bola táto informácia zverejnená.

So spustením LOTEO, prvej transparentnej lotérie založenej na technológii blockchain, sa spôsob, akým svet pozná lotérie, navždy zmení.

S príchodom digitálneho veku majú teraz lotérie možnosť prevádzkovať digitálne platformy, ktoré presahujú národné, a dokonca kontinentálne hranice. Ešte dôležitejšie je, že vznik blockchainu ako komerčne životaschopnej technológie vytvoril zaujímavú dynamiku v historickom vývoji lotérií.

TRANSPARENTNOSŤ JE PRVORADÁ

Dôvera je vždy nevyhnutnou súčasťou úspešných lotérií. Zákazníci musia mať istotu, že losovanie sa vykonáva transparentným, spravodlivým a náhodným spôsobom. Veľké množstvo škandálov, poškodilo povesť konvenčných centralizovaných lotérií.

Náhodnosť zaručuje RNG (random number generator) systém, ktorý je ešte dodatočne aj auditovaný nezávislou firmou. Audit nájdete na našej stránke tu.

Navyše so „smart kontraktom“ na blockchaine nie je platforma vlastnená niekým, ale vo vlastníctve všetkých. Jednotlivci alebo skupiny ľudí nemôžu určiť, kto bude víťazom. Je to najspravodlivejší spôsob prevádzkovania lotérie. Kód smart kontraktu je verejne viditeľný na GitHube a tiež na blockchaine Etherea. V praxi to znamená, že každú transakciu si viete overiť.

Takisto sa nemôže stať, že výhercovi nebude výhra vyplatená alebo nedostane výhru keď stratí tiket. Smart kontrakt vyplatí výhru automaticky, a aj preto je tento koncept revolučný.

Vďaka kombinácii medzinárodného dosahu, transparentnosti a automatizácie sa LOTEO usiluje o to, aby sa stal priemyselným štandardom na rastúcom trhu digitálnych lotérií.

UNIKÁTNA ŠTRUKTÚRA TOKENOV

Okrem využitia blockchainu kryptomeny Ethereum je LOTEO progresívne aj štruktúrou tokenov. Tým pádom dokonale zapadá do tohto ekosystému.

LOTES je security token (STO), ktorý sa predáva len súkromným investorom a fondom rizikového kapitálu. Nie je to verejný predaj. Tento token dáva majiteľom možnosť profitovať 100 % na zisku platformy bez toho, aby sa zúčastnili losovania.

LOTESy sú uzamknuté na 15 mesiacov a počas tejto doby ich nie je možné kúpiť ani predať nikde inde. Po prvých 15 mesiacoch prebehne ďalšie kolo súkromného predaja, počas ktorého LOTEO odomkne 30 % ďalších tokenov.

Po predaji týchto tokenov sa token zalistuje na burzách, ktoré ponúkajú kryptomenové obchodovanie. Po 15 mesiacoch bude maximálne 20 % všetkých security tokenov vlastniť lotéria, pričom 80 % bude decentralizovaných, čo zabráni manipulácii s lotériou. Token bude mať tiež rozhodovaciu funkciu, čo znamená, že každá významná zmena sa musí dosiahnuť konsenzom a každý držiteľ môže podať návrh a hlasovať.

LOTEU je utility token alebo komunitný token, ktorý sa bude používať v rámci platformy na mnohé funkcie. Okrem iného sa s ním dá zvýšiť si šance na výhru alebo zvýšiť jeho počet aj cez hru Moon of Fortune. V budúcnosti bude možné si týmto spôsobom kúpiť tiket.

OBCHODOVANIE NA BURZE

Zabávaj sa a vyhraj s LOTEO, ale to nie je všetko. Zajtra 21.6.2019 sa začne obchodovať náš LOTEU token na ETERBASE burze. Fanúšikovia tradingu si takisto prídu na svoje a môže byť historicky pri prvom OEO (Orderbook exchange offering), zalistovaní na burze.

Ako to vieme? ETERBASE je totižto exkluzívny partner pre LOTEO, tuto informáciu nám potvrdil aj jeden člen tímu. Takže v piatok by to malo vypuknúť.

Porovnanie LOTEO s inými platformami

VÝHERCA KAŽDÝ TÝŽDEŇ

Lotéria sa bude losovať na začiatku každý týždeň v nedeľu o 12.00 CET a neskôr aj denne. Losovať sa bude náhodná Ethereum adresa zo skupiny účastníkov resp. používateľské meno hráča. Čerpanie bude založené na systéme generovania náhodných čísel. Výherca dostane 75 % výhry ako odmenu, ktorá bude automaticky zaslaná na jeho Ethereum adresu.

Počas nedávneho rozhovoru hovorca spoločnosti vysvetlil:

„Používatelia vstupujú do lotérie zakúpením jednorazových tiketov na týždennú lotériu LOTEO pomocou kryptomeny Ethereum alebo prostredníctvom obchodníka tretej strany. Každá adresa peňaženky Ethereum, ktorá si zakúpila tiket, sa potom zaregistruje ako účastník týždennej lotérie LOTEO. Neskôr sa bude denná lotéria riadiť rovnakými pravidlami.“

Ďalej vysvetľuje:

„Na rozdiel od klasických lotérií, v ktorých hráči vsádzajú proti neznámemu počtu čísel, v hre LOTEO hráči vsádzajú iba proti iným zakúpeným lístkom, čo je pravdepodobnosť, ktorá je niekoľkonásobne výhodnejšia ako počet potenciálnych výherných kombinácií v štandardnej lotérii. Máte šancu vyhrať zakaždým, keď sa lotéria koná, pretože stávkujete len proti určitému počtu účastníkov a vďaka tomuto mechanizmu je víťaz v každom losovaní.“

AFFILIATE PARTNER A PREMIUM PARTNER

LOTEO ponúka jedinečný partnerský program:

Kompletný popis je k dispozícii na webovej stránke, ale tu sú niektoré dôležité body:

Affiliate partner

1. Pri prvom tikete zakúpenom používateľom, ktorý sa registroval prostredníctvom affiliate odkazu, dostane affiliate partner 50 LOTEU + 4% z každej zakúpenej hodnoty vstupenky v ETH, pričom novoregistrovaný používateľ dostane 100 LOTEU.

2. Affiliate partner má právo byť odmenený každým predajom balíka tiketov LOTEOMAXX. Bonus z balíka tiketov (10,20,50,100) však môže byť uplatnený len raz ročne za používateľa. Neexistuje žiadne obmedzenie pre 4% z každej hodnoty lístka v ETH.

3. Z predaja LOTEPASS-u affiliate partner dostane 500 LOTEU a 4% z každej hodnoty tiketov v ETH.

Premium partner

Máte dve možnosti spolupráce a síce byť affiliate partner a premium partner. Premium partner sa stanete zakúpením LOTEOAPASS (ročný tiket). Pri kúpe sa vám automaticky otvára Space program a VIP status a dodatočne Coin Back možnosť. Otvára sa vám teda aj možnosť pasívneho príjmu.

Toto je začiatok lotériovej revolúcie a šanca byť súčasťou ďalšej generácie systému loterií. Investície, ako je LOTEO, sú jednou z životných príležitostí.

TO NIE JE VŠETKO

LOTEO chce priniesť svojim hráčom aj zábavu, a preto bude postupne pridávať nové hry. Od júna je k dispozícii už spomínaná Moon of Fortune alebo Koleso šťastia a vy si môžete vytočiť alebo znásobiť vašu šancu vyhrať. A to máme pre vás ešte ďalšie prekvapenia.

Chceme našim hráčom priniesť radosť z hry.

Všetci môžeme byť víťazi s LOTEO blockchain revolúciou.

Pokiaľ chcete najnovšie informácie prihláste sa ohľadom LOTEO tu.

Naše sociálne média:

Media kontakt: info@playloteo.com

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...