Sledujte nás aj na

Výrobca poprednej hardvérovej peňaženky Ledger na svojom blogu priblížil zmeny, od ktorých si sľubujú užívateľsky priateľskejšie rozhranie a jednoduchší prístup ku kryptomenám.

Všetky kryptomeny pokope

Spoločnosť ohlásila, že pracuje na novej generácii Ledger Wallet aplikácii, postavenej natívne pre desktopové počítače a mobilné telefóny, ktorá združí všetky kryptopeňaženky. Desktopová aplikácia bude k dispozícii v systémoch Windows, MacOS, Linux, Android, iOS a už nebude vyžadovať prehliadač Google Chrome ani Chromium.

Nová aplikáca pre Ledger spojí všetky podporované kryptopeňaženky do jedného rozhrania. V rámci jednej obrazovky budete mať prístup k všetkým podporovaným kryptomenám. V súčastnosti je pre každú kryptomenu potrebné nainštalovať pomocou Ledger manager-a vlastnú peňaženku. Pri spravovaní širšieho portfólia to môže pre niektorých pôsobiť trocha ťažkopádne. Očakávaná aktualizácia predstavuje obrovský upgrade pre pohodlie používateľov pri zachovaní najvyšších bezpečnostných opatrení.

Jednotné rozhranie pre všetky kryptopeňaženky

Aplikácia bude obsahovať všetky štandardné funkcie, ako sú napríklad možnosti odosielania, prijímania kryptomien a overovanie adresy, na ktorú sa kryptomeny posielajú.

Spoločnosť Ledger taktiež oznámila, že pracuje na mobilnej verzii peňaženky a integrácii aplikácií tretích strán. Mobilné peňaženky budú k dispozícii na iOS a Android zariadeniach. Ďalšie plánované funkcie, ktoré bude spoločnosť Ledger v dohľadnej dobe implementovať zahŕňajú aj spravovanie ERC-20 tokenov a inteligentných zmlúv (smart kontraktov) priamo z aplikácie.

Mobilná aplikácie pre Ledger wallet.

Okrem toho spoločnosť oznámila intenzívnejšiu spoluprácu s vývojármi tretích strán za účelom lepšej integrácie peňaženky (napríklad na kryptomenové burzy). Cieľom spoločnosti Ledger je rozšíriť portfólio o desiatky ďalších podporovaných mien.

Pokiaľ si plánujete zadovážiť hardware peňaženku Ledger Nano S, využite nasledujúce odporúčacie linky. Podporíte KryptoPortal a prispejete tak k rozvoju a zvýšeniu kvality Vášho obľúbeného informačného portálu o kryptomenách. Ďakujeme.

Česká Alza:              Link pre Ledger Nano S

Slovenská Alza:     Link pre Ledger Nano S

Úplný zoznam pripravovaných vylepšení a zmien
  • Natívna desktopová aplikácia (Windows, MacOS, Linux)
  • Viac podporovaných mien (23 kryptomien vrátane Bitcoinu, Ethereum, Ripple a ďalších altcoinov)
  • Možnosť prehliadať bilanciu účtov bez potreby zapojeného zariadenia (chránené voliteľným heslom)
  • Spravovanie všetkých kryptomien z jedného panela: posielanie, prijímanie, zostatky a história
  • Voliteľné hodnoty pre kryptomenové ukazovatele ceny: možnosť výberu meny ($, €, …) a kryptomenovej burzy
  • Potvrdenie pred odoslaním finančných prostriedkov
  • Overovanie adresy, na ktorú sa kryptomeny posielajú
  • Rýchlejšia synchronizácia účtu

Ako prvá má byť uvoľnená v druhom kvartáli 2018 desktopová aplikácia. Následne sa vývojársky tím bude plne sústrediť na mobilnú aplikáciu, ktorú plánujú vydať v treťom štvrťroku 2018.

Zdroj: ledger.frZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...