Sledujte nás aj na

Celý svet už dlhodobo trpí epidémiou podvodov. Ročne tak na tieto podvody pripadá až $3.24 bilióna. Rastie tak potreba platformy na zmiernenie tohto rizika naprieč odvetviami, hranicami a kultúrami. So spomínaným problémom chce pomôcť aj platforma Kuverit.

Kuverit: Globálna platforma poskytujúca obchodné záruky

Podvod prichádza vo všetkých formách a veľkostiach a má potenciál zničiť nielen produkt, ale aj jeho dobré meno či meno celej spoločnosti, ak nie je správne zmanažovaný.

Kuverit pomáha zmierniť toto riziko poskytnutím záruk tam, kde existuje možnosť finančnej straty.

Od predaja nehnuteľností až po komodity a množstvo ďalšieho spája všetky transakcie s ručiteľom a tam, kde je aspoň istá forma zábezpeky, výrazne klesá riziko podvodu. Cieľom aplikácie je účinná ochrana pred rizikom a či už ste investor, podnikateľ, zákazník alebo poskytovateľ služieb, aplikácia Kuverit vám poskytne bezprecedentnú ochranu.

Cezhraničné transakcie sú často obmedzované kultúrnymi, platobnými a logistickými rozdielmi. Poslaním spoločnosti Kuverit je prekonať tieto rozdiely pomocou jej platformy na báze ručiteľa, ktorá vám umožní obchodovať prakticky čokoľvek!

Projekt už vyvolal veľký záujem a získal si podporu Guida Schmitza Krummachera, predtým člena Tezos Foundation, Cardana a Lisk. Okrem toho projekt ďalej buduje svoju značku a onedlho privítajú dvoch nových členov predstavenstva z komunity Kuverit!

Záruka transakcií so Smart technológiou

Systém je jednoduchý na používanie. Ak ste predajcom alebo vlastníkom projektu, jednoducho si vytvoríte požiadavku na záruku. Keď vašu požiadavku akceptuje ručiteľ, ste chránený od akejkoľvek finančnej straty.

Pre ručiteľa je to ešte jednoduchšie. Vytvoríte si účet, vyhľadáte otvorené projekty, ktoré chcete podporiť, nastavte si minimálnu úroveň poplatkov a potom kliknite na položku Kuver Now. Takto sa automaticky vytvorí inteligentná zmluva – smart kontrakt, ktorý bude dohliadať na dodržiavanie stanovených pravidiel. Po spustení dôjde k revolúcii v medzinárodných transakciách znížením rizík a globálne podnikanie bude ešte o niečo bližšie.

Viac informácií nájdete vo Whitepaperi.

Kuverit uvádza na trh aj svoje ICO

Spoločnosť tvrdí, že Kuverit ICO bude iné ako ostatné počiatočné ponuky mincí. Zameriava sa totiž na všetkých investorov a na rozdiel od iných ICO neuprednostňuje inštitucionálnych investorov.

Platforma bude plne funkčná ešte pred hlavnou fázou ICO, čo je pozitívna pre každý ICO projekt. Tím Kuverit má naozaj ambiciózne plány na rast a je plne zameraný na podporu medzinárodného obchodu. Dnes tak začína prvá fáza ICO, ktorej cieľom je vybudovať platformu.

Investori sú tiež v bezpečí s vedomím, že platforma využíva plne licencovaného makléra s bezpečnými viazanými escrow účtami.

Od 20. marca do 20. apríla je predpredaj nastavený tak, aby prilákal značnú pozornosť a cena jedného tokenu je nastavená na $0.001. Kuverit poskytuje jedinečný, bezpečnejší trojfázový prístup k fundraisingu pomocou ICO.

Po dokončení predpredaja a prvej fázy bude mať vývojársky tím trojmesačnú dobu na vybudovanie produktu pred spustením hlavnej fáze ICO. Očakávania sú teda vstúpiť do hlavnej predajnej fáze s plne funkčnou aplikáciou.

Nenechajte si ujsť výhodu včasného nákupu a zúčastnite sa predpredaja už teraz! Pomôžte odstrániť riziko zo všetkých transakcií, či už hmotných alebo nehmotných, pripojte sa ku komunite Kuverit ešte dnes! Ak by ste sa chceli dozvedieť viac, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

O spoločnosti

Kuverit je globálna peer-to-peer platforma pre vzájomnú záruku a ochranu, ktorá je určená na ochranu čohokoľvek pre kohokoľvek. Prostredníctvom inovatívnej aplikácie pre smartfóny v kombinácii s firemným a inštitucionálnym usporiadaním sa bude spoločnosť Kuverit snažiť o postupné znižovanie globálnych podvodov a zvyšovanie bezpečnosti spotrebiteľov pri súčasnom využívaní základných funkcií technológie blockchain. Viac informácií nájdete na domovskej stránke projektu.

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...