Sledujte nás aj na

Za našu niekoľkoročnú históriu, ako spravodajského média s nezanedbateľným dosahom na československú kryptosféru, nás s prosbou o spoluprácu oslovilo niekoľko signálnych skupín, viac aj menej známych. Až doteraz sme všetky odmietli. Po bližšom preskúmaní sa totiž vždy vyskytol podstatný problém, ktorý nám nedovolil spoluprácu nadviazať. Prioritou pre KryptoPortal bola a stále je serióznosť a dobrá reputácia. Z doterajších signálnych skupín, ktoré nás oslovili sme neuzatvorili spoluprácu z pádnych dôvodov ako nekorektnosť vedenia, pochybné pozadie spoločnosti, zavádzanie členov, nezverejňovanie či dokonca manipulácia štatistík.

Po tom, ako nás pred pár mesiacmi oslovil projekt Crypto Wampum, podrobili sme túto skupinu dôkladnej analýze. Profesionálny a osobný prístup, vysoká úspešnosť signálov spojená s transparentnosťou (ktorá sa týka aj nevydarených obchodov) nás príjemne prekvapili. Obzvlášť si ceníme osobného kryptomenové experta, ktorý je pridelený každému členovi, a ktorý poradí s mnohými otázkami, profesionálneho aj amatérskeho aspektu. S tímom Crypto Wampum sme spravili rozhovor, cieľom ktorého je predstaviť Vám túto skupinu so všetkým, čo ponúka.

O čo sa jedná?

Jednoducho povedané, Crypto Wampum je signálna skupina, ktorej poslaním je zdielať so zákazníkmi obchodné signály a maximalizovať ich zisk. Naše služby sa skladajú z dvoch hlavných vetiev, ktoré nás odlišujú od konkurencie.

Prvá vetva našich služieb sa skladá zo signálnej skupiny fungujúcej na sieti Telegram, kde poskytujeme notifikácie na správny nákup a predaj kryptomien, poprípade obchodovanie na páku na burzách Binance a Bitmex.

Naša signálová skupina tiež ponúka dodatočný kanál: “V.I.P. Zdroje”, ktorý obsahuje tie najkvalitnejšie signály spracovávané našim tímom. Tie získavame a poctivo analyzujeme z desiatok zahraničných elitných skupín, ktoré si sami platíme a využívame ich na spravovanie nášho vlastného kapitálu. Čiže signály, ktoré s Vami zdieľame sú tie isté, ktoré používame aj my na spravovanie nášho portfólia. Toto našim členom poskytuje kvalitný pohľad na sentiment, teda názor na trh ostatných zahraničných skupín, čo získavajú ako bonusový produkt zadarmo k členstvu.

Druhou vetvou našich služieb je nepretržité poskytovanie podpory našim členom. Každý člen má prideleného osobného kryptoexperta, ktorý je plne k dispozícií a je možné ho využiť a kontaktovať kedykoľvek buď textovo, alebo telefonicky.

Aký je Váš cieľ?

Našim cieľom je zabezpečiť skutočnú ziskovosť našim členom rovnako, ako sa to úspešne darí nám. Máme vlastné negatívne skúsenosti so signálovými skupinami, a preto sme sa rozhodli spustiť niečo, čo bude bez výhovoriek fungovať ziskovo v každej situácii na trhu, a kde bude daný cieľ ziskovosť, nie návody a tutoriály. Tieto ciele sa nám úspešne darí plniť už rok, našim členom sa ich vlastný kapitál darí zhodnocovať každotýždenne rovnako, ako nám. Budujeme spoločné impérium zamerané na skutočné zisky, ktoré bezpečné obchodovanie so správnymi informáciami poskytuje.

Ako projekt funguje z organizačného hľadiska?

Pre vlastný kapitálový fond máme rôzne kooperácie s profesionálnymi zahraničnými tradermi, zakúpené rôzne skupiny, tvoríme vlastné analýzy a vyhodnocovania obchodnej aktivity na Bitmexe, či Binance. Ak očakávame od trhu pokles, signály stlmíme a zabezpečíme aktivitu zameranú na pokles. Ak očakávame na trhu rast, na naša aktivita sa naopak zvýši a uzatvárame najmä pozície typu LONG.

Projekt funguje už viac ako 1 rok, no členovia nášho tímu pôsobia v kryptomenách dlhšie. Naše skúsenosti týkajúce sa arbitrážnych obchodov, pasívneho zhodnocovania kapitálu robotmi, tradingu na základe vlastných odhadov či vlastných skupín sme vložili do projektu Crypto Wampum. Okrem iného sa snažíme našim klientom šetriť aj čas. Naše signály vám na nákup zaberú len niekoľko minút a následne už len pasívne sledujeme ich vývoj, keďže predajné limity si stanovíme vopred.

Čo Crypto Wampum ponúka?

Naše produktové varianty sú zložené z produktov určených na obchodovanie na  burze Bitmex (primárne, každodenná aktivita na poklesoch a rastoch), obchodovanie na burze Binance (altcoiny – obchodujeme podľa situácie na trhu), podpory od osobného kryptoexperta (dokáže Vás naučiť prácu na Bitmexe aj od úplných začiatkov), V.I.P. Zdroje v celkovej hodnote niekoľko desiatok drahých zahraničných zdrojov. Prečo sa venujeme signálom, ak sme sami ziskoví je jednoduché. Príjem pre nás predstavuje aj samotná skupina Crypto Wampum a teší nás sledovať ako obchodníci, ktorí sa dlhé mesiace nevedeli dostať z recesie zrazu spoznávajú reálne ziskovú prácu. Poplatok za tieto signály je skutočne minimálny, mesačný tarif je len 49 €, a to kompletne všetky produkty a služby. Ostatné varianty máme uvedené u nás na webovej stránke.

Ako pristupujete k svojim členom?

Veríme našej práci natoľko, že ak nebudete so svojim členstvom spokojný, alebo kvôli určitej časovej vyťaženosti nestihnete realizovať naše obchody, či iný dôvod, ponecháme Vás na nabratie dostatočného zisku v našich kanáloch úplne zadarmo. Crypto Wampum bol vytvorený pre ľudí, takže na základe toho sme k nim zvolili aj prístup a záleží nám na ich ziskovosti a recenzii. Aj toto je jeden z aspektov, ktorý nás odlišuje od konkurencie

Aké sú výsledky a štatistiky vašich obchodov?

Naša reputácia a výsledky sú naša vizitka. Preto pravidelne zdieľame s našimi členmi štatistiky úspešnosti obchodov. Na transparentné zdieľanie našich výsledkov využívame naše verejné telegramové skupiny a príležitostne aj náš instagramový profil. Naše výsledky zdieľame transparentne, nebojíme sa priznať straty a stop-lossy, keďže počet ziskových obchodov je každotýždenne podstatne vyšší, čím si dokážeme udržiavať vysokú rentabilitu. O konkrétnej ziskovosti nemožno hovoriť, keďže je najprv potrebné si zostaviť money-management na základe povahy obchodníka. Z našej dennej aktivity sa však za normálnych podmienok dá hravo získať dvoj až trojciferný profit z investovaného kapitálu.

Sú pre mňa vhodné Vaše služby ak mám prácu? Budem to stíhať? Bude môj príjem vyšší, ako v bežnej práci?

Stíhať to určite budete, na reakciu stačí niekedy až niekoľko hodín, nákup je dobré realizovať v rozpätí niekoľkých minút od zverejnenia. Určite viete ako rýchlo dokáže kryptomenový trh reagovať. Mnoho našich členov obchoduje zverejnené signály priamo zo smartfónu.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok môžete priamo kontaktovať tím Crypto Wampum na tel. č. +421 905 223 527. Pre rýchlejšiu komunikáciu Vám odporúčame zavolať. Tím rýchlo a ochotne rieši akékoľvek Vaše dotazy a otázky.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...