Sledujte nás aj na

Kryptomenový trh zažíva jeden z najprudkejších rastov za posledné mesiace. Zdá sa, že súčasný pozitívny trend vyrovnal trhové straty, ktoré sa udiali v priebehu predošlého týždňa.

Kryptonadšenci a investori spozorneli po tom, čo kryptomenový trh zaznamenal prudký a náhly rast. Za menej ako 8 hodín stúpla trhová kapitalizácia o približne $36 miliárd. V čase písania článku, bez náznaku spomalenia rastu, dosiahla celková trhová kapitalizácia úroveň $292.7 miliárd, čo predstavuje 24-hodinový nárast o viac ako 8%.

Vývoj trhovej kapitalizácie za posledných 24-hodín.

Čo sa týka cien kryptomien, tak všetky silnejšie kryptomeny (TOP 100) vykazujú rast.

Všetky najsilnejšie kryptomeny rastú na cene.

Najsilnejšia a najpopulárnejšia kryptomena Bitcoin (BTC) zažíva nejlepší deň za posledné týždne, ak nie mesiace, keď jeho cena stúpla za menej ako 1 hodinu o viac ako 10%. V čase písania článku je cena BTC na úrovni $7,332. Naposledy mal BTC porovnateľnú cenu 10. júna. Trhová kapitalizácia sa pohybuje na hranici $126 miliárd s denným objemom obchodovania $5.6 miliárd.

Vývoj Bitcoinu za posledných 24 hodín.

Záver

Súčasný pozitívny trend je vítaný naprieč celou kryptosférou. Posledných pár dní, mnoho ukazovateľov a analytikov poukazovalo na neodvratný rast. Avšak či sa súčasný trend udrží a či je možné ho považovať za avizované otočenie trhu je otázne. Napriek tomu, že BTC prerazil dôležité zóny rezistencie, rast je neprirodzene rýchly a prudký a teda sa môže jednať o manipuláciu trhu. Pokiaľ sa tento pozitívny rast udrží niekoľko dní, trh s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde ešte vyššie. Avšak ak sme sa niečo za posledné mesiace naučili, tak je to to, že kryptomenový trh je nevyspytateľný. Treba dúfať v dobrý vývoj, ale zároveň treba byť pripravený aj na ten negatívny.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...