Sledujte nás aj na

Trace Capital nie je obyčajný kryptomenový hedžový fond. Podnik ktorý momentálne spravuje približne $300,000 pre malú skupinu 15 investorov, používa algoritmus na predpovedanie cenových pohybov kryptomien s vysokou trhovou kapitalizáciou ako Bitcoin, Ethereum alebo Litecoin. Algoritmus sa ukázal byť spoľahlivým a zakladatelia dostali niekoľko ponúk na kúpu spoločnosti.

Ale Leo Tulchin a jeho partner Brandon (ktorý nechce odhaliť svoje priezvisko) spoločnosť predať neplánujú – aspoň kým nedokončia univerzitu.

Partneri sú momentálne študentmi ekonomiky na New York University (NYU), odboru ktorý je výrazne vzdialený od ich pôvodným zámerom, neurovede a médiám.

Tulchin sa pre New York Post vyjadril, že do svojho projektu vkladajú veľké nádeje.

S Brandonom spolupracujeme na kryptomenovom hedžovom fonde. Momentálne si nenechávame zisk, ale dávame ho ďalej do firmy a hlavne vypomáhame rodine a priateľom so spravovaním ich financií.

Cesta za splneným snom

Konig Chen, 22 ročný študent manažmentu a hoteliérstva je jedným z tých priateľov. Zverovať svoje financie Trace Capital začal vo februári 2017, až cez leto do spoločnosti investoval vyše $85,000.

Koncom roka – dokonca po korekcií trhu – hodnota Chenovej investície narástla o približne $300,000, dosť na to aby vyplatil svoje študentské dlhy – v hotovosti. Zároveň dosiahol veľmi slušný zisk na to, že sa jednalo o približne ročnú investíciu.

Hoci Chen nie je presvedčený o tom, či sú kryptomeny budúcnosťou finančníctva, naďalej plánuje ponechať svoje peniaze v správe Trace Capital, veriac že algoritmus jeho spolubývajúcich z internátu mu pomôže k dosiahnutiu jeho sna: kúpe vlastného rezortu. Tvrdí že nateraz kryptu dôveruje.

Súčasný trend je taký, že hodnota Bitcoinu a ostatných kryptomien rastie, ale neplánujem čakať kým znova klesne. Pri takomto úspechu si neviem predstaviť byť manažérom hotelu. Môj plán je vybrať zisk a kúpiť si vlastný rezort.

Zdroj: ccn.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...