Sledujte nás aj na

Kryptomenové airdropy sa stávajú čoraz populárnejším spôsobom, ako rozšíriť komunitu alebo záujem o určitý kryptomenový/blockchain projekt. Počas airdropu sa voľne rozdáva menšie množstvo určitej kryptomeny. A povedzme si na rovinu, komu sa myšlienka zadarmo získaného, aj keď menšieho množstva kryptomeny nepozdáva?

Airdrop

Aidrop je fakticky pridelenie kryptomeny zdarma záujemcom, ktorí splnia určité podmienky. Z pravidla sa jedná o zadanie e-mail adresy, pridanie sa do Telegram skupiny alebo sledovanie Twitteru daného projektu. Niekedy sa však tokeny vrámci airdropu rozdeľujú zdarma používateľom, ktorý držia inú kryptomenu. Ako príklad uvedieme marcovú distribúciu Ontology (ONT) držiteľom kryptomeny NEO.

Kryptomenový airdrop je voľná distribúcia tokenov používateľom, ktorí sa oň prihlásia alebo držiteľom inej kryptomeny.

Tieto kryptomeny môžete momentálne získať v airdrope

V tomto článku Vám uvedieme zopár aidropov, z ktorých môžete zdarma získať zopár tokenov.

Swachhcoin (Swach)

Web: swachhcoin.com

Nadácia Swachhcoin je nezisková organizácia, ktorej hlavným cieľom je rozsiahla práca na prepracovaní sektora odpadového hospodárstva využitím blockchain technológie, adaptívnej inteligencie a spracovaním veľkého objemu dát (Big data).

 

Získanie tokenov: Vyplňte nasledujúci formulár, pripojte sa k Telegram skupine. Na svoju peňaženku, ktorá podporuje ERC-20 tokeny získate kryptomeny v hodnote $5.

XcelToken (Xcel)

Web: xceltoken.com

XcelToken je digitálna mena, ktorú možno použiť na zaplatenie letenky, hotelov, reštaurácií, barov a kúpeľov. Token je teda určený na použitie v hotelierstve a

Získanie tokenov: Pripojte sa k Telegram skupine cez tento link a získajte 25 mincí.

Globatalent (GBT)

Web: globatalent.com

Decentralizovaná platforma pre šport, ktorá rieši problematiku sponzorského práva, práva na prestupy športovcov a mnohých iných, ktoré sa v súčasnosti v športe ako takom vyskytujú. Podobné služby sú momentálne centralizované len niekoľkými spoločnosťami alebo agentúrami.

Získanie tokenov: Cez tento link sa pridajte to Telegram skupiny pre získanie 75 mincí, sledovaním ich Twitteru máte možnosť získať ďalších 75 mincí.

 Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...