Sledujte nás aj na

Populárna kryptomenová burza Binance dnes na svojej internetovej stránke oznámila, že dokončila aktualizáciu systému po tom, ako technické ťažkosti vyústili do značného spomalenia celej burzy. Burzu sa opäť podarilo spustiť po tom, ako sa vo štvrtok 8. februára vyskytli technické problémy s aktualizáciou serverov.

Binance opäť v prevádzke

Spoločnosť potvrdila, že všetky funkcie sú opäť plne funkčné od 9. februára od 11:00. Ako ospravedlnenie a poďakovanie svojím používateľom za ich trpezlivosť, Binance zavádza dvojtýždňovú 70% zľavu z poplatkov za obchodovanie. Zľava bude trvať do 24.2.2018.

Ako ospravedlnenie za nečakane dlhý výpadok, Binance zavádza 70% zľavu na poplatky za obchodovanie

Napriek značnému oneskoreniu spustenia serverov, generálny riaditeľ Zhao na sociálnych sieťach ubezpečil používateľov, že integrita údajov nebola v žiadnom bode upgradu ohrozená.

Pokiaľ Vám nefunguje doména binance.com, vyskúšajte americkú subdoménu tejto burzy: us.binance.com

„Dočasný útok DDoS na nášho cloud poskytovateľa bol vyriešený, ale stále existujú určité pretrvávajúce dôsledky,“ dodal Changpeng Zhao.

Binance je na trhu len o niečo viac ako 6 mesiacov, no za tú dobu sa stala jednou z najpopulárnejších kryptomenových búrz.

Tento týždeň bol generálny riaditeľ Binance Changpeng Zhao menovaný v prvom zozname krypto-milionárov od Forbesu za jedného z „najbohatších ľudí v krypto-sektore“.

Pokiaľ na Binance ešte nemáte účet a chcete začať obchodovať, pripravili sme pre Vás podrobný obrázkový návod, ako sa na túto burzu zaregistrovať.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...