Sledujte nás aj na

Bitcoinový účet na sociálnej sieti Twitter (@bitcoin), ktorý bol známy pre propagandu Bitcoin Cashu bol suspendovaný po tom, čo ho používatelia neustále nahlasovali.

@Bitcoin nebol Bitcoin

Ráno, 8. apríla 2018 bol kontroverzný @bitcoin účet oficiálne suspendovaný. Tento účet na sociálnej sieti Twitter bol v krypto-komunite široko známy vďaka svojim príspevkom, ktoré obhajovali Bitcoin Cash a nazývali ho pôvodným Satoshiho Bitcoinom. Tieto príspevky nahnevali veľkú časť krypto-komunity. Správy o suspendovaní tohto účtu preto potešili mnohých vrátane Charlieho Lee, tvorcu Litecoinu.

Charlieho tweet :

Komentáre pod Charlieho tweetom podporili tento krok , pretože @bitcoin účet bol známy tím, že propagoval Bitcoin Cash a zhadzoval Bitcoin, alebo ako ho zástancovia Bitcoin Cashu volali “Bitcoin Core“.

Úžastné! Toľko ľudí nahlásilo tento účet. Twittru to síce trvalo dlhšie, ale konečne spravili to, čo mali spraviť už pred niekoľkými mesiacmi!

@rogerkver by mal pochopiť, že cenu Bitocin Cashu nemôže pumpovať klamaním nováčikov!

Podľa BadBitcoin.org, webovej stránky venovanej zaznamenávaniu podvodných alebo falošných Bitcoinových stránok:

Bitcoinový účet na Twittri (@Bitcoin) bol ukradnutý alebo kúpený tými podvodníkmi, ktorí podporujú podvodný Bcash (Bitcoin Cash)

Bitcoin Cash, ktorý bol vytvorený v dôsledku minuloročného forku, obhajuje Roger Ver, ktorý bol prezývaný “Bitcoin Jesus“ pre svoju počiatočnú podporu Bitcoinu. Od vzniku Bitcoin Cashu Roger Ver tvrdí, že pôvodný Bitcoin už nespĺňa požiadavky na to, aby sa mohol nazývať Bitcoinom, ale že skutočný Bitcoin je práve Bitcoin Cash.

Roger našiel podporu vo svojich tvrdeniach, najmä od Calvin Ayre Media Group:

Clavin Ayre Media Group má v umýsle spolupracovať s Rogerom Verom a s jeho Bitcoin.com tímom na vzdelávaní sveta o tom, že Bitcoinový blockchain je jediný, ktorý dokáže všetko.

Podľa Rogera Vera, vývojári z Bitcoin Core úmyselne poškodili Bitcoin tým, že zabránili zvýšeniu kapacity blokov, čo mohlo mať za následok nižšie poplatky a rýchlejšie transakcie.

Mnohí v Bitcoinovej komunite sa domnievajú, že Roger Ver využíva svoj vplyv na to, aby zvíšil cenu Bitcoin Cashu pre svoj vlastný prospech. Twittrový účet, ktorý bol suspendovaný bol jeden zo spôsobov ako propagovať kontroverzný frok zavádzaním nováčikov s tvrdeniami, že ide o pravý Bitcoin.

Zdroj: cryptovest.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...