Sledujte nás aj na

Každoročná Blockchain & Bitcoin Conference Prague usporiadaná spoločnosťou Smile-Expo sa bude aj tento rok konať v Česku.

V Českej republike prebehne už v poradí piaty ročník Blockchain & Bitcoin Conference Prague, konferencie venovanej blockchainu a kryptomenám, ktorú organizuje spoločnosť Smile-Expo. Akcie sa zúčastnia experti na blockchain, podnikatelia a investori z rôznych krajín sveta.

Témy konferencie

Odborníci z vedúcich blockchainových spoločností prehovoria o aktuálnych trendoch na svetovom trhu kryptomien a podelia sa o svoje názory na budúci vývoj nie len blockchain technológie.

Medzi kľúčové témy, na ktoré sa môžete tešiť patria:

  • blockchain: príležitosti a riziká;
  • smart kontrakty a blockchainové aplikácie;
  • budúcnosť Bitcoinu;
  • rozvoj blockchainu v Českej republike.

Okrem toho v rámci konferencie prebehne aj panelová diskusia, formát diskusie medzi významnými odborníkmi na kryptomeny, ktorý si už mnohokrát dokázali získať pozornosť poslucháčov. Experti budú diskutovať aj o stále sa zdôrazňujúcich právnych aspektoch využitia blockchainu v podnikaní a otázkach legislatívnej regulácie kryptomien.

Demonštračná zóna a networking

Predstavitelia popredných spoločností a blockchainových startupov z celého sveta bližšie predstavia účastníkom konferencie svoje nové projekty.

V rámci výstavy budú prezentované nové zariadenia pre ťažbu kryptomien či softvér a praktické riešenia pre podnikanie v oblasti blockchainu.

Priestor pre networking umožní rozšíriť sieť obchodných kontaktov, porozprávať sa s kolegami z odboru a nájsť partnerov pre spoluprácu na nových projektoch.

Organizátor

Organizátorom konferencie je medzinárodná spoločnosť Smile-Expo, ktorá usporiadala už 50 úspešných akcií venovaných blockchainu v 24 krajinách.

Všetky podrobnosti a kompletný program nájdete na stránkach Blockchain & Bitcoin Conference Prague.

Prečítajte si výstup z minuloročnej konferencie:

Pražská Bitcoin & Blockchain konferencia je úspešne za namiZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...