Sledujte nás aj na

Priatelia, radi by sme Vám predstavili možnosť jedinečnej investície v projekte digitálnej lotérie a gamblingovej platformy LOTEO. Tento projekt, so slovenským pôvodom, je cieleným na používateľov z celého sveta. Projekt sme si overili v rámci spolupráce so skupinou a tímom Crypto Wampum, ktorý sme Vám predstavili tiež, a ktorému sa naďalej výborne a bezkonkurenčne darí v  obchodovaní.

Sme presvedčení, že v kryptomenách sú možnosti istejšieho a hlavne vyššieho zhodnotenia, hlavne keď sa jedná transparentný projekt s jasnou víziou. Výnosy bez výkyvov, znížené riziká na minimum a pasívny príjem.

S radosťou Vám predstavujeme perspektívny projekt, ktorý aj vďaka dlhodobej spolupráci s tímom Crypto Wampum je pre nás zaujímavou možnosťou investovania v rámci kryptosveta.

Úspešnosť projektu dokazujú aj ázijské fondy CoinTiger a Tiger Capital, ktoré mali vykúpiť celý zvyšný podiel projektu v hodnote 1.5 milióna USDT vzhľadom k technologickej výhre projektu a oceneniam. S predstavenstvom samotného projektu došlo k zhode v názore, že majoritný podiel projektu by mal ostať „na domácej pôde“, a teda vo vlastníctve osôb z SK/ČR. V praxi to znamená, že by sa v rámci projektu ponechala otvorená časť pre nové investície v rámci ČR/SK do výšky takej, aby majoritný podiel digitálnej lotérie a gamblingovej platformy bol u nás (voľných 300,000 EUR), zvyšok odkupuje spomínaný ázijský fond.

Projekt má pred sebou hlavné fázy, ďalšieho developmentu a marketingu. Avšak už v súčasnej dobe “začiatku” je na platforme aktívnych už 27,000 hráčov.

LOTEO ako projekt je vysoko atraktívny a renomovaný, čo dokazujú mnohé ocenenia, to posledné bolo získané na súťaži Hackathon v Prahe, kde stal dokonca výhercom celej súťaže.

Potenciálnym investorom by sme projekt chceli predstaviť na osobnom nezáväznom jednaní v centrále projektu v Bratislave s hlavným projektovým tímom spolu s Crypto Wampum predstavenstvom. Nutno podotknúť, že v rámci kryptomien máme v oblasti investovania a overovania projektov skúsenosti. Znamená to, že vám nepropagujeme záležitosť, kedy sú nám určité veci nejasné.

Projekt Vás po predstavení určite zaujme, svojim celkovým podložením (exit stratégie, roadmapy, podloženie, sídlo, tím, prístup, technická, marketingová stránka, transparencia, výnosy do budúcna) sú nastavené tak, že Wampum tím presvedčili uvoľniť najvyššiu čiastku spomedzi investícii v rámci krypto-projektov a tiež sa už aj z ich (Wampum) klientov stali investori v tomto projekte.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti investovania. Veríme v úspešnú budúcnosť a radi Vám max. nezáväzne prednesú v  Bratislave detaily, kedykoľvek Vám bude vyhovovať. Následne si na projekt a investíciu vytvoríte Váš vlastný objektívny názor.

Dohodne sa jednanie, všetko Vám nezáväzne predstavia v kanceláriách v Bratislave. Po prezentácii položíte otázky, dostanete odpovede. Jednanie si odporúčame dohodnúť cez tel. č., zavolajte na +421905223527, predbežne si povieme viac detailov telefonicky.

Pokiaľ chcete napísať, reagujte cez telegram na adresu https://t.me/cryptowampum

Web projektu: https://playloteo.com

 

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...