Sledujte nás aj na

Ako rastie globálne používanie kryptomien, rastie aj regulácia a kontrola digitálnych transakcií. Blockchain už dlho poskytuje pseudo-anonymitu používateľom z celého spektra priemyselných odvetví, ale spolu s jeho rastom  narastá aj dopyt po pokročilej bezpečnosti a ochrane identity. To sa však teraz zmení.

Predstavujeme Vám BitMix.Biz – Bezpečný Bitcoin Mixer

Rastúci počet držiteľov kryptomien, ktorý očakávajú a vyžadujú štandard zvýšenej bezpečnosti a súkromia, hľadá vhodnú službu, ktorá by im zabezpečila anonymitu.

A práve o tom je náš produkt. Cieľom našej služby je poskytovať bezkonkurenčné súkromie pre neustále rastúci počet našich používateľov. Spôsob, akým sa uskutočňujú bitcoin (BTC) alebo ktorékoľvek iné kryptomenové transakcie je síce bezpečný, avšak stopa po týchto transakciách je navždy zapísaná do verejného blockchainu.

Tieto sledovateľné záznamy poskytujú stopu z jedného reťazca do druhého, ktoré pri trocha snahy dokážu byť využité na priradenie transakcie k používateľovi. Avšak dočasným zmiešaním prostriedkov medzi peňaženkami s inými finančnými prostriedkami sa transakcie stávajú anonymnými.

Zmiešavač kryptomien je teda jednoduchý, ale vysoko účinný spôsob, ako zabezpečiť úplnú anonymitu na blockchaine.

Bezpečná alternatíva ku kryptomenovým transakciám

Vytvorením objednávky na našej platforme, služba zmieša prijaté množstvo mincí a tím efektívne odstráni stopu, ktorá by mohla byť zneužitá na vystopovanie transakcie späť ku zdroju. Bez ohľadu na zdroj finančných prostriedkov, naše digitálne riešenie poskytuje zabezpečenie transakčnej anonymity pre používateľa.

Naša anonymizačná služba vyžaduje len minimálne množstvo informácií, ktoré je potrebné uviesť, Navyše ako dodatočné opatrenie sa všetky záznamy o transakciách, ako aj všetky osobné údaje, vymažú do 72 hodín.

Jednoduchá a overiteľná platforma na zamiešavanie mincí

Začať používať našu službu je jednoduché – stačí vyplniť krátky formulár a vytvoriť účet.

Naša služba, BitMix, akceptuje BTC, litecoin (LTC) a čoskoro pridá aj ether (ETH). Akonáhle sa zaregistrujete, vyberte a odošlite čiastku, ktorú chcete zmiešať s adresou BitMix. Mince sa potom po zmiešaní pošlú priamo späť. Je to jednoduchý, rýchly a bezpečný proces!

V záujme transparentnosti poskytujeme aj plne overiteľný záručný list o garancii kvality našich služieb.

Nízke poplatky za úplnú anonymitu

Jedny z najnižších poplatkov v odvetví spojené s najmodernejšou technológiou zaručujú jednoduchý proces a navyše bez možnosti dostať sa k histórii transakcií používateľa.

Vo väčšine prípadov (výnimočne to môže trvať až 24 hodín) je transakcia okamžitá a funguje ako každá iná kryptomenová služba. BitMix poskytuje dodatočnú úroveň súkromia.

Najmodernejšia technológia – budúcnosť Bitcoin zmiešavačov

Náš systém vám umožňuje okamžite očistiť finančné prostriedky a poskytnúť jedinečnú diskrétnosť. Technológia je úplne nová, ale testovaná, overená a s tisíckami spokojných používateľov technológia BitMix naďalej dokazuje, že je pre zákazníkov tou najlepšou voľbou.

Ako ďalšia úroveň zabezpečenia má systém zabudovanú funkciu, ktorá ponúka kompletnú randomizáciu transakcií – jednoducho vyberte „auto-randomization“, aby ste narušili potenciálne analýzy reťazca tým, že vyberiete dve alebo viaceré vstupné blokov pre doručovanie finančných prostriedkov.

S rastom našej platformy rastú aj provízie, ktorými sú naši partneri odmeňovaní. Staňte sa partnerom BitMixu aj Vy!

Pridajte sa k tisícom používateľov, ktorí už dnes aktívne zmiešavajú svoje mince!

O BitMix: BitMix je bitcoin zmiešavač, ktorý svojim klientom ponúka skutočnú krypto-anonymitu. Miešaním mincí medzi peňaženkami a medzi kryptomenami sa preruší zdrojová a transakčná stopa. BitMix poskytuje bezpečné a technicky pokročilé riešenie pre digitálne transakcie. Pre viac informácií navštívte www.bitmix.biz/en

Viac informácií o limitoch a technických špecifikáciách systému nájdete v našich FAQ.

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...