Sledujte nás aj na

Cieľom platformy iCoin International postavenej na báze blockchainu je narušiť odvetvie ťažby diamantov pomocou decentralizovanej technológie spojenej s umelou inteligenciou.

Spoločnosť iCoin International je vo vlastníctve spoločnosti Millennium Mining Corporation a rozhoduje sa využiť silu blockchainu a umelej inteligencie na zabezpečenie efektívnosti, rýchlosti a transparentnosti v odvetví drahokamov. V spolupráci s LATOKEN oznámila spustenie svojej Initial Exchange Offering (IEO) s cieľom poskytnúť príležitosť pre skorých podporovateľov na podporu rozvoja a rastu platformy.

Decentralizované diamanty

Diamanty sú jedným z najvyhľadávanejších drahokamov a majú veľkú hodnotu v priemyselnom aj spoločenskom sektore. Vďaka ich použitiu pri výrobe estetických šperkov, ako aj ich známej fyzickej vlastnosti ako jedného z najťažšie sa vyskytujúcich prírodných materiálov patria medzi skutočne neoceniteľné materiály. Nedostatok primeranej monitorovacej infraštruktúry však vedie k nedostatku transparentných a efektívnych ťažobných a distribučných operácií s diamantmi. Zložité vládne politiky však len rozšírili nelegálnu distribúciu.

iCoin chce tokenizovať ťažby diamantov a zavedie dobre organizovaný systém monitorovania a auditu v reálnom čase do priemyslu drahých kameňov s využitím nových technológií, ako je blockchain a umelá inteligencia. Umožní to platforme vytvoriť holistické podnikateľské prostredie pre diamanty, aby sa tak pokúsili vytvoriť úplne novú ekonomiku diamantov.

Cieľom platformy je dosiahnuť so začlenením technológie blockchainu do odvetvia ťažby diamantov tieto ciele:

  • Vybudovanie dôveryhodnej siete bez možnosti poškodenia alebo duplikácie údajov.
  • Poskytnutie systému pre automatické a okamžité transakcie pomocou inteligentnej zmluvy.
  • Zabezpečiť transparentnosť pre všetky finančné transakcie prostredníctvom otvorenej a distribuovanej databázy.
  • Každá extrakcia diamantu bude časovo označená na blockchaine, čím sa dosiahne úplná transparentnosť v celom dodávateľskom reťazci.

Úspešné operácie spoločnosti Millennium Mining Corporation

Millennium Mining Corporation sa nachádza vo Freetowne v Sierra Leone – krajine známej svojimi diamantovými operáciami, ktorá má veľký diamantový priemysel s približne 2,500 malými operáciami. V roku 2018 táto krajina vyviezla diamanty v hodnote viac ako $150 miliónov.

Millennium Mining Corporation vykonala niekoľko testov na mieste Baimbawai Pool v rieke Sewa. Bazén je hlboká časť rieky s pomaly sa pohybujúcou vodou. Na základe geologických prieskumov a potenciálu sa odhaduje, že v tomto bazéne sa nachádza približne 1 až 1.5 milióna kubických metrov diamantového štrku so stupňami od 0.2 do 0.5 karátu na meter kubický. To sa premieta do približne 200,000 až 750,000 karátov diamantov v bazéne. Predchádzajúca ťažba v tejto oblasti vykázala výsledky až 4 karáty na meter kubický. Najväčší diamant, ktorý spoločnosť Millennium Mining Corporation našla, je jasný kus s 8.25 karátmi v roku 2005.

Zisky z vyťažených diamantov poputujú aj do platformy iCoin, a tým uľahčia rast platformy s predpokladanou návratnosťou investície približne 5,000 % v priebehu 5 rokov od uvedenia platformy na trh.

Spoločnosť Millennium Mining Corporation z dlhodobého hľadiska plánuje spustenie podobných operácií aj na iných trhoch s prírodnými zdrojmi, čím rozšíri svoju základňu činnosti.

iCoin: Tokenizovaná ťažba diamantov

Ťažobné operácie s diamantmi na blockchaine budú monetizované prostredníctvom ICOIN, natívneho ERC20 tokenu platformy iCoin. ICOIN sa v súčasnosti ponúka včasným podporovateľom prostredníctvom IEO predaja na burze LATOKEN, čo dáva príležitosť zúčastniť sa na spustení platformy iCoin, ako aj na jej vývoji. Obchodníci a investori, ktorí už sú používateľmi burzy LATOKEN, nemusia absolvovať AML a KYC overenia.

Do obehu bude emitovaných 600,000,000 ICOIN tokenov, pričom 10,000,000 bude ponúkaných počas IEO za emisnú cenu $1 za token s minimálnou investíciou $100. Záujemcovia môžu kupovať tokeny za BTC, ETH alebo USD prostredníctvom burzy LAToken.com. ICOIN tokeny budú uvoľnené investorom ihneď po skončení akcie, čo im poskytne príležitosť obchodovať s nimi, použiť ako prostriedok výmeny alebo ich držať s vidinou prípadného zisku. Peniaze získané z IEO sa použijú na financovanie ťažobnývh operácií a výnosy z ťažby sa vrátia späť na trh iCoin International.

iCoin je utility token, ktorý bude slúžiť ako mena na nákup diamantového tovaru na platforme. Token bude k dispozícii aj na obchodovanie s ostatnými ERC20 tokenmi na sekundárnom trhu. Rok po skončení IEO ponúkne spoločnosť Millennium Mining Corp program spätného odkúpenia iCoin tokenov za aktuálnu trhovú cenu.

Odkazy

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...