Sledujte nás aj na

Spoločnosť Ledger, zodpovedná za jednu z najpopulárnejších hardvérových peňaženiek, zverejnila plán na rozširovanie podporovaných kryptomien. Ledger uviedol, že každý mesiac pridá nové kryptomeny. V augustovom balíčku sa k pôvodnému portfóliu pridali altcoiny Particl, Ontology, VeChain, ICON, POA Network, Wanchain, Kowala a RSK.

Ledger, jeden z popredných výrobcov bezpečných kryptomenových peňaženiek 7.8.2018 oznámil nový systém pridávania kryptomien do svojho ekosystému s cieľom rozšíriť svoju zákaznícku základňu. Francúzska spoločnosť tiež uviedla, že každý prvý utorok v mesiaci odhalí nové kryptomenové projekty v snahe zvýšiť celkovú transparentnosť. Na tejto stránke, každý môže vidieť, ktoré nové mince  spoločnosť plánuje pridať, hlasovať za ne alebo poskytnúť spätnú väzbu o týchto kryptomenách. V čase zverejnenia sa na zozname vyskytovalo 27 kryptomien, ktorých pridanie je naplánované v nadchádzajúcich mesiacoch. Niektoré z veľkých projektov sú EOS (EOS), Tezos (XTZ), Cardano (ADA), IOTA (MIOTA), Decred (DCR), Lisk (LSK), ZClassic, MonaCoin, Waves alebo Syscoin (SYS).

„Proces integrácie kryptomien sa zjednoduší novými a jasnejšími usmerneniami, ktoré vývojárom pomôžu pri bezpečnosti, vytváraní API pre nové zariadenia a plnenia požiadaviek na celkový dizajn,“ vysvetľuje Ledger.

Augstový balíček novointegrovaných kryptomien

Augustový balíček kryptomien, ktoré od teraz môžete chrániť hardvérovou peňaženkou Ledger zahŕňa nasledovných 8 altcoinov: Particl (PART), Ontology (ONT), VeChain (VET), ICON (ICX), POA Network (POA), Wanchain (WAN) a RSK.

Aplikácie pre uchovávanie týchto kryptomien sú používateľom sprístupnené na stiahnutie prostredníctvom služby Ledger Live. 

                                        Rozhranie Ledger Live , kde odteraz nájdete ďalších 8 kryptomien.

Tieto aplikácie budú k dispozícii na inštaláciu na zariadeniach Ledger prostredníctvom aplikácie Ledger Live. Avšak spomínané novo pridané kryptomeny nie sú priamo kompatibilné so službou Ledger Live, preto budete musieť používať kompatibilnú peňaženku od vývojárov tretích strán.“

Služba Ledger Live bude postupne zahŕňať plnú podporu pre aplikácie tretích strán, aby umožnila používateľom Ledger nielen nainštalovať, ale pomocou nej uskutočniť bezpečnú transakciu prostriedkami priamo z Ledger Live, priblížila spoločnosť.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...