Sledujte nás aj na

Spoločnosť Globatalent a jej globálny, na blockchaine založený market pre športové aktivity oznámil spustenie svojej novej platformy. Tá má za cieľ tokenizovať športové kluby a športovcov v celkovej hodnote 5 miliónov dolárov.

So zalistovaním GBT tokenu do CoinMarketCapu, Bitforexu a LATOKENu, napreduje Globatalent, okrem iného, vo svojej road mape podľa očakávania. Ďalší veľký krok v odvetví blockchainu a športového priemyslu je práve oficiálne spustenie spomínanej športovo-obchodnej platformy. Ide o inovatívny priestor, ktorý umožní ľuďom moderne podporovať svoje kluby, idolov a budúce športové hviezdy.

„Uvedenie platformy Globatalent na trh je pre nás ďalším veľkým úspechom. Náš tím počas posledných niekoľkých mesiacov pracoval veľmi tvrdo. Cieľom bol vývoj silnej platformy s najmodernejšou technológiou, ktorá umožní každému hĺbkové a interaktívne zapojenie sa do sveta športu,“ uviedol Sunil Bhardwaj, generálny riaditeľ spoločnosti Globatalent.

Služba Globaltalent tak ponúka možnosť zapojiť sa do financovania vášho obľúbeného športovca či tímu alebo klubu. Funguje to podobne ako Kickstarter, ale vo svete športu. Za prípadnú podporu sú potom udeľované benefity a zisky.

Dohody o tokenizácii klubov a športovcov v hodnote viac ako desať miliónov dolárov už boli úspešne uzatvorené. Všetko v rámci rôznych športov, vrátane futbalu, basketbalu, tenisu a F1. Najdôležitejšia funkcionalita je práve možnosť založiť a financovať športové projekty.

V rebríčku CoinMarketCap sa GBT nachádza okolo 600. miesta, na ktoré sa prebojoval v priebehu dvoch mesiacov. Svoju cestu začínal na chvoste zoznamu podľa trhovej kapitalizácie, bol zaradený na 1,900. mieste. To predstavuje obrovský skok pre token Globatalent a dáva dôveru v postupný rast.

„Globatalent má veľké ciele a sny: Naším cieľom je v priebehu niekoľkých rokov spracovávať štyridsať miliónov dolárov v transakciách prostredníctvom našej platformy a dosiahnuť viac ako jeden milión používateľov. To všetko prispeje k transparentnému a modernému športovému ekosystému,“ vysvetlil Bhardwaj.

Na platforma sú už spustené prvé kampane v niekoľkých športových disciplínach. Spomenieme napríklad klub Europa Point FC, Zentro Basket Madrid či tenistu Davida Vegu.

O spoločnosti Globaltalent

Globatalent je globálny trh, ktorý umožňuje ľuďom z celého sveta financovať a obchodovať so svojimi obľúbenými športovcami, športovými idolmi.

Dáme každému šancu podieľať sa na podpore športovcov, či dokonca objaviť a staviť na budúci veľký talent. Naším cieľom je priniesť do tejto platformy tie najlepšie športové idoly na svete.

Vytvorili sme ekosystém založený na technológii blockchain, ktorá umožňuje ľuďom hladko a transparentne obchodovať a vymieňať si tokeny. Náš revolučný produkt je už v prevádzke a je podporovaný niektorými z najväčších športových talentov na svete.

Pre akékoľvek otázky prosím kontaktujte Gaby Treiband alebo navštívte našu domovskú stránku.

contact@globatalent.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...