Sledujte nás aj na

Multi-kryptomenová peňaženka Exodus začala podporovať kryptomeny Bitcoin Cash (BCH) a Ethereum classic (ETC). Tlačová správa spoločnosti uviedla, že pred samotným pridaním, BCH spolu s ETC podstúpili extenzívne testovanie.

Exodus rozširuje svoje portfólio

Exodus vo svojej poslednej aktualizácii rozširuje portfólio o Bitcoin Cash (BCH) a Ethereum Classic (ETC). Vďaka ich rozsiahlej testovacej komunite, obe kryptomeny úspešne prešli beta testovaním a momentálne sú oficiálne podporované v Exodus peňaženke! S novou integráciou spomínaných dvoch kryptomien, peňaženka Exodus už podporuje dokopy 16 kryptomien.

Oneskorená podpora BCH

Spoluzakladateľ spoločnosti Exodus, JP Richardson sa vyjadril k relatívne neskorej implementácii BTH.

„BCH sa neustále nachádza v rebríčku top-10 kryptomien. BCH nemožno ďalej ignorovať,“ povedal JP Richardson.

Z toho vyplýva, že tento krok bol predovšetkým výsledkom požiadaviek zákazníkov voči platforme Exodus. Trhová kapitalizácia Bitcoin Cashu za poslednú dobu “explodovala”, čo podmienilo záujem o túto kryptomenu. Richardson však osobne neverí v dlhodobú životaschopnosť BCH.

Bitcoin Cash a jeho situácia na trhoch

Tak či onak, to vyzerá ako solídny obchodný krok spoločnosti Exodus. V čase písania sa cena BCH sa pohybovala na úrovni $334. Trhová kapitalizácia tvorila $5.57 miliárd, čo umiestňuje túto menu na 4. pozíciu medzi top 10 kryptomien podľa trhovej kapitalizácie.

Zdroj: exodus.io, coinmarketcap.com

Páčia sa Vám naše články a príspevky? Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho  obľúbeného informačného média! Ďakujeme!

ETH:  0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:  15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJdZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...