Sledujte nás aj na

Konferencia C³ Crypto Conference oslávila svoj debut v roku 2018, keď spojila množstvo inovatívnych hráčov z tohto rýchlo sa rozvíjajúceho priemyslu v prvom veľkolepom berlínskom podujatí. To sa konalo v ešte zaujímavejších priestoroch, v STATION Berlin. Tento rok bude minimálne rovnako výnimočný.

C³ Crypto Conference sa odkláňa od ICO a buzzwordov, ktoré dominovali roku 2018 a bude organizovaná do tematických segmentov pokrývajúcich politiku, spoločnosť a ekonomiku. Okrem toho to bude vrcholná udalosť berlínskeho Blockchain Week 2019. Návštevníci môžu popri samostatnej výstave očakávať aj kombináciu tematicky zameraných kľúčových tém či interaktívnych panelových diskusií.

Tohtoročná konferencia zhromažďuje postrehy a poznatky od rôznych dôležitých hráčov v kryptomenovom ekosystéme. Bude to udalosť vhodná pre všetkých. Zoznámenie sa s novými ľuďmi, nadväzovanie kontaktov, zdieľanie vedomostí a pohľad do možnej blízkej budúcnosti. To a ešte omnoho viac vás čaká už onedlho opäť v Berlíne.

Konferencia C³ Crypto Conference vytvorí priestor na zdieľanie poznatkov v oblastiach, ako je regulácia, adopcia kryptomien a technológie blockchain na ich pozadí. Každý účastník hlbšie pochopí tieto technológie a ich vplyv na spoločnosť.

Program

V harmonograme konferencie nájdete množstvo zaujímavých prednášok a workshopov. Každý si tu nájde to, čo ho zaujíma najviac. Vyberáme prehľad najzaujímavejších tém:

  • Kryptotrading a dane – Ešte viac otázok a odpovedí
  • Potenciál digitálnych aktív a budúcnosť peňazí
  • Masová adopcia a integrácia
  • Vrátia sa DAO (Decentralized Autonomous Organisations) v roku 2019?
  • Ako začať startup pomocou financovania cez kryptomeny?

Návštevníci sa môžu tešiť na diskusie o reguláciách špecifických pre jednotlivé krajiny, o rôznych prípadoch použitia technológie blockchain a prehľad o tom, čo očakávať v kryptomenovom ekosystéme do roku 2020. Patria k nim aj diskusie o úlohe, ktorú zohráva AI (umelá inteligencia) alebo IoT (Internet of Things) a ako sa tieto rôzne technológie navzájom dopĺňajú. Dôležité je, že návštevníci budú mať možnosť stretnúť sa so zástupcami priekopníckych nemeckých projektov v tejto oblasti.

Slová zakladateľa  Crypto Conference

Dennis Weidner, zakladateľ C³ Crypto Conference, vyjadril svoje očakávania a ciele pre nadchádzajúcu konferenciu:

„Som veľmi nadšený druhým ročníkom konferencie C³ Crypto Conference. Tohtoročnou konferenciou Blockchain & Crypto Conference je našou ambíciou vytvoriť platformu, kde sa politici, vývojári, vizionári v rámci malých a stredných podnikov, ako aj zástupcovia tradičného finančného sektora môžu aktívne usilovať o plodnú výmenu názorov s cieľom vybudovať modernú a efektívnu spoločnosť budúcnosti. Môžem zaručiť, že po týchto dvoch dňoch účastníci získajú nové poznatky, ktoré podporia ich pokrok alebo podnikanie. Mesto Berlín sa stalo jedným z najväčších kryptomenových uzlov na svete. Presne preto sme si dali za úlohu spojiť rôznych aktérov v ekosystéme, aby tu našli konsenzus medzi podnikateľskou sférou a technicky riadenou sférou. To všetko pod záštitou technológie blockchain. Využite túto šancu prispieť do diskusií o budúcom smerovaní tohto odvetvia spolu s lídrami kryptomenového priemyslu.“

Ďalšie informácie o konferencii C³ Crypto Conference sa dozviete na webovej stránke spolu so zoznamom tém a harmonogramom udalostí. Dôležité aktualizácie a novinky sledujte na Twitteri: @c3wide.

Táto konferencia naozaj predčila naše očakávania. Prečítajte si aké to bolo minulý rok:

C³ Crypto Conference úspešne odštartovala svoj prvý deňZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...