Sledujte nás aj na

Po tom, ako došlo k aktualizácii Dash klienta, táto kryptomena zameraná na súkromie dosahuje nové cenové rekordy.

Silné dni pre Dash

Najvýznamnejšími zmeny, ktoré aktualizácia Dash Core verzia 12.2 priniesla bolo 10-násobné zníženie transakčných poplatkov a upgrade veľkosti bloku na 2MB. Táto verzia bola uvoľnená 8. novembra a odvtedy cena Dash vzrástla o viac ako $250, čím dosiahol bezprecedentné výnosy a získal tak titul piatej najsilnejšej kryptomeny podľa trhového kapitálu.

V čase písania článku trh. kapitalizácia dosiahla $4,447,838,229 čo predstavuje nárast o 94 % behom 14 dní. Cena Dash sa momentálne pohybuje na úrovni $570.

Trhová kapitalizácia a cena Dash za posledných 6 týždňov

Výhodné partnerstvá

Najnovšie partnerstvo s projektom KuvaCash, ktoré má pomôcť „vyriešiť infláciu“ v turbulentnej ekonomike Zimbabwe taktiež prispelo k zvýšeniu cien.

Medzi najvýraznejšími podporovateľmi Dash patrí aj ekonóm a Bitcoin advokát Max Keizer. Nestrácajúc dôveru v silný rast altcoinov, Keizer úspešne získal sponzorstvo k vytvoreniu vytvoreniu šestnásť epizódovej televíznej show, v ktorej má tento advokát cestovať a meniť názor ľudí na kryptomeny v USA.

Po tom, ako bol tento týždeň oznámený trailer pre krypto-show, Kaizer vyzval komunitu, aby sa viac zamerala na Dash ako prostriedok platieb a Bitcoin bol využívaný ako prostriedok pre investície.

„Dash ako kryptomena predstavuje účinnú formu platby, zatiaľ čo Bitcoin sa zhosťuje úlohy novodobého zlata, “ povedal Keizer pre novinový portál Dash Force News.

Zdroje: coinmarketcap.com, twitter.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...