Sledujte nás aj na

Kryptomenová zmenáreň Coinbase vo štvrtok oznámila, že v nasledujúcich mesiacoch umožní zákazníkom vyberať finančné prostriedky z Bitcoin forkov.

V príspevku na blogu kryptomenová zmenáreň Coinbase ohlásila, že pridáva podporu výberov z Bitcoin forkov, hoci v príspevku nebol uvedený presný čas spustenia týchto rozšírení.

Táto zmena umožní zákazníkom jednoduchšie vyberať aktíva spojené s Bitcoin forkami vo všetkých produktoch Coinbase. 

Zmenáreň zároveň dodáva: ,,Ako vždy sa pozrieme na technické, prevádzkové a právne aspekty pri rozhodovaní o tom, ktoré Bitcoin forky budeme podporovať. Na našej stránke vždy uvádzame, ktoré konkrétne aktíva sú podporované.“

V oznámení zmenáreň vysvetlila, že bude pracovať na podpore budúcich Bitcoin forkov na svojom produkte Coinbase Custody, a dodáva, že táto platforma bude pravdepodobne v dohľadnej budúcnosti podporovať viac aktív než GDAX alebo Coinbase.

GDAX, Coinbase digitálna burza aktív, umožní zákazníkom vyberať Bitcoin forky, ale neumožní im s nimi obchodovať. Podobne bude základná platforma spoločnosti Coinbase tiež umožňovať zákazníkom vybrať viditeľné aktíva, ale rovnako bez možnosti s nimi obchodovať. Zmenáreň okrem toho spomenula že v budúcnosti môžu byť na  GDAX zalistované aktíva bez toho, aby boli pridané Coinbase.

Pokiaľ by ste sa chceli na burzu Coinbase zaregistrovať, využite tento odporúčací link. Po registrácií a nákupe kryptomien za 100 USD (84 EUR) dostanete Vy aj redakcia KryptoPortal zdarma Bitcoin v hodnote 10 USD. Získate tak malý bonus a zároveň podporíte KryptoPortal.

Zoznam forkov, ktoré budú podporované

Zmenáreň Coinbase uviedla: ,,V súčasnosti neoznamujeme podporu pre žiadne konkrétne aktíva.“

Bitcoin Gold je najpravdepodobnejším ďalším kandidátom, ktorý bude na Coinbase podporovaný, taktiež je možné že na Coinbase bude pridaný fork Bitcoin Diamond.
V samostatnom oznámení vo štvrtok bol predstavený nový rizikový fond, ktorý poskytne financovanie spoločnostiam, ktoré pracujú s touto technológiou.

„Prinajmenšom na začiatku je našim cieľom jednoducho pomôcť najpresvedčivejším spoločnostiam k tomu aby sa im začalo dariť,“ uviedla zmenáreň Coinbase.

 

Zdroj: altcointoday.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...