Sledujte nás aj na

Spoločnosť Coinbase na svojom blogu vydala správu, že od 2. novembra začína akceptovať prichádzajúce transfery tokenu Basic Attention Token (BAT) na svojej platforme Coinbase Pro, predtým známej ako GDAX.

BAT vklady začali akceptovať najmenej 12 hodín pred sprístupnením obchodovania. Obchodovanie v menovom páre BAT/USDC bude možné, hneď po zabezpečení potrebnej likvidity. Používatelia môžu svoje USD zameniť za USDC jediným kliknutím v rozhraní platformy, tak ako sa píše na ich blogu. Obchodovanie s BAT bude pre používateľov k dispozícii vo väčšine jurisdikciách, no zo začiatku nebude prístupné pre obyvateľov štátu New York.

USDC je nový stablecoin vydávaný spoločnosťou Coinbase a opäť je krytý americkým dolárom v pomere 1:1. Obchodovanie BAT tokenov je momentálne spustené len v páre s týmto stablecoinom.

BAT nie je momentálne k dispozícii vo webovej aplikácii coinbase.com ani v iOS a Android aplikáciách. Podpora sa momentálne týka výlučne ich tradovacej platformy.

Štádiá zavedenia BAT

Spustenie BAT pre obchodovanie na Coinbase Pro bude prebiehať v štyroch krokoch. Pokiaľ v nejakom bode nebudú zadané obchody pre BAT/USDC spĺňať interné hodnotenie spoločnosti pre riadny a vitálny trh, Coinbase Pro môže obchodovanie v danom štádiu predĺžiť alebo ho pozastaviť na dlhší čas, ako vyplýva z ich obchodných pravidiel. Všetky ostatné štádia zavedenia BAT  budú prechádzať rovnakým procesom.

Coinbase Pro bude tweetovať o vývoji tohto procesu. Zavedenie tokenu na platformu bude prechádzať nasledovnými fázami:

  1. Len transfery: Všetko začalo v piatok, 2. novembra o 10:00 nášho času. Zákazníci budú schopní presunúť BAT na Coinbase Pro účet. Nebudú však môcť obchodovať a žiadne obchody nebudú zapísané do knihy objednávok (order book). Kniha objednávok bude v tomto štádiu po dobu najmenej 12 hodín.
  2. Len zadávanie obchodov: V druhom štádiu môžu zákazníci potvrdiť limit požiadavku, no ich obchod nebude spárovaný ani skompletizovaný. Zadané obchody budú v tomto móde najmenej jednu minútu. Toto štádium bolo skrátené, aby prispelo k trhovému zdraviu počas zavádzania BAT.
  3. Len limitné objednávky: V treťom štádiu sa začnú limitné objednávky z bodu 2 párovať, ale zákazníci ešte nebudú schopní zadať objednávku na nákup a predaj za BAT za aktuálnu trhovú cen. Kniha objednávok bude v tomto móde po dobu najmenej 10 minút.
  4. Plné obchodovanie. Vo finálnom štádiu budú k dispozícii všetky druhy obchodovania, vrátane limit, market a stop objednávok.

Jednou z najčastejších požiadaviek zákazníkov Coinbase Pro je možnosť obchodovania s viacerými aktívami. Na základe nedávneho vyhlásenia o novom zalistovacom procese, môžu zákazníci očakávať zalistovanie väčšiny aktív, ktoré spĺňajú štandardy Coinbase.

Coinbase, Nasdaq, Bakkt: Tri firmy pripravujúce sa na ďalší krypto-boom

Po oznámení spoločnosti Coinbase cena BAT vzrástla o viac ako 20 % a dosiahla hodnotu $0.315. Trhová kapitalizácia tohto altcoinu sa pohybuje na úrovni okolo $305 miliónov, zatiaľ čo jeho denný objem obchodovania je viac ako $42 miliónov.

BAT je token založený na technológii Ethereum, je integrovaný s webovým prehliadačom Brave zameraným na bezpečnosť a súkromie. Taktiež poskytuje tvorcom digitálneho obsahu nový spôsob zhodnotenia svojej práce.

Zdroj: blog.coinbase.com

 Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...