Sledujte nás aj na

Pred niekoľkými dňami Coinbase, jedna z najväčších búrz, oznámila, že každý deň z 12-tich ostávajúcich dní do sviatkov odhalí novú funkciu, ktorú sprístupní používateľom jej platformy. Štvrtý deň priniesol prekvapenie v podobe novej, žiadanej funkcie watchlist.

Burza Coinbase sa posledné dni do Vianoc rozhodla poňať vo vianočnom duchu a pre svojich zákazníkov si pripravila niekoľko prekvapení. Vytvorili akýsi digitálny adventný kalendár. Každý deň si tak kryptomenoví fanúšikovia nájdu novú „krypto čokoládku“ v podobe nejakej novinky. Počnúc 10. decembrom burza ohlásila už 4 novinky. Za prvé tri dni pribudli: elektronické darčekové karty dostupné aj pre amerických investorov, ktoré je možné zakúpiť zo svojich krypto účtov a využiť v prospech Nike, Uberu, atď… Burza taktiež darovala kryptomenu Zcash na podporu 50 venezuelských rodín. Coinbase tiež vytvorila video, ktoré hovorí o ekonomickej slobode vďaka kryptomenám.

Burza Coinbase pridala štyri nové ERC20 tokeny na Coinbase Pro

4. deň Coinbase oznámení

Počas štvrtého dňa z dvanástich, burza Coinbase odhalila novú funkciu Watchlist, ktorá používateľom umožní prispôsobiť si rozhranie podľa vlastných potrieb.

Coinbase vo vyhlásení uviedla:

Kryptomenový priemysel sa rýchlo vyvíja. Je preto zložité filtrovať všetky informácie o toľkých aktívach. Počas štvrtého Coinbase dňa z dvanástich spúšťame novú funkciu „Watchlist“, ktorá umožní používateľom prispôsobiť si ich rozhranie podľa ich vlastných krypto preferencií.

Používatelia platformy Coinbase si tak odteraz môžu vybrať, ktoré informácie o digitálnych aktívach sa budú zobrazovať na ich burzovom rozhraní. Prispôsobiteľné zoznamy siahajú od tradičných cenových tabuliek až po obsiahlejšie údaje z krypto trhu. Po tom, ako si používateľ vytvorí svoj vlastný zoznam preferencií, môže  si vyberať, ktoré informácie sú pre neho dôležité a ktoré nie. Keď stratí záujem o nejaký druh aktíva, jednoducho ho zo zoznamu vyradí. Tabuľky cien sú doplnené o hodnotné články z priemyselných oblastí.

Pokiaľ by ste sa chceli na Coinbase zaregistrovať a využívať služby tejto poprednej burzy, využite tento odporúčací link. Po registrácií a nákupe kryptomien za $100 (84€) dostanete Vy aj redakcia KryptoPortal zdarma Bitcoin v hodnote $10. Získate tak malý bonus a zároveň podporíte KryptoPortal.

Aktíva, ktoré sú k dispozícii pre novú funkciu „Watchlist“ nie sú obmedzené na tie, ktoré sú k dispozícii na zakúpenie v databáze Coinbase, ale obsahujú aj ostatné aktíva. Všetky tieto kryptomeny sú uvedené na informačnej stránke burzy.

Coinbase dodáva, že táto nová funkcia je najnovšou z posledných nedávno pridaných funkcií, ktoré boli navrhnuté tak, aby zlepšili používateľské prostredie.

Za posledných 6 mesiacov sme uskutočnili niekoľko investícií do používateľského prostredia pre našich zákazníkov. Každá nová funkcia slúži vyššiemu cieľu, a to poskytnúť zákazníkom možnosť prispôsobiť aplikáciu Coinbase ich krypto preferenciám. Tešíme sa, že môžeme vytvárať viacej funkcií, ktoré pomôžu zosobniť Vaše rozhranie na burzovom účte.

 

Zdroj: sludgefeed.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...