Sledujte nás aj na

Napriek tomu, že väčšina kryptomien momentálne čelí negatívnemu trendu, alebo sa vôbec nehýbe, vývoj Ethereum Classic rozpráva odlišný príbeh. S 24-hodinovým rastom až 9 % (v čase písania článku), patrí Ethereum Classic v súčasnosti medzi TOP 3 kryptomeny čo sa týka rastu.

Cena Ethereum Classic (ETC) stabilne stúpa už od oznámenia Coinbase o zalistovaní tejto kryptomeny na ich zmenáreň. Zaujímavé je, že cena ETC sa tlačí hore aj v časoch, keď silné kryptomeny ako Bitcoin čelia negatívnemu trhovému sentimentu. Coinbase vo svojom príspevku na sociálnej sieti Twitter z 3. augusta uvádza, že prebieha finálne testovanie ETC na tejto platforme. Coinbase očakáva, že 7. augusta bude platforma pripravená prijímať ETC transakcie.

Pokiaľ by ste sa chceli na Coinbase zaregistrovať, využite tento odporúčací link. Po registrácií a nákupe kryptomien za 100 dolárov (84 €) dostanete Vy aj redakcia KryptoPortal zdarma Bitcoin v hodnote 10 $. Získate tak malý bonus a zároveň podporíte KryptoPortal.sk.

Integrácia ETC na platformy Coinbase

Dlho očakávaná integrácia ETC na platformy zmenárne Coinbase sa má údajne začať už 7. augusta 2018 po tom, ako to táto najpopulárnejšia zmenáreň oficiálne oznámi svetu. Prvé prichádzajúce prevody by mali začať približne 24 až 48 hodín prostredníctvom Coinbase Pro a Coinbase Prime. Samotné obchodovanie by malo byť povolené s jemným oneskorením, približne 8. alebo 9. augusta.

Avšak majitelia konvenčných účtov môžu na podportu ETC čakať 2 až 3 týždne, pričom spoločnosť Coinbase tvrdí, že spotrebitelia nemajú nárok na Ethereum Classic, ktoré vznikli v minulosti forknutím ETH siete.

„Ethereum bol na Coinbase zalistovaný až po hard forku, preto neexistujú žiadne zodpovedajúce kredity Ethereum Classic pre zákazníkov Coinbase.“

Trhová kapitalizáca Ethereum Classic rastie

Trhová kapitalizácia ETC po oznámení Coinbase prudko vzrástla a v súčasnosti sa pohybuje na úrovni 1,97 miliárd $, čo túto kryptomeny umiestňuje na 13. priečku rebríčka najsilnejších kryptomienDenný objem obchodovania vzrástol za posledných 24 hodín z 237 miliónov na 631 miliónov USD, čo predstavuje rast o 266 %. Cena ETC sa v čase písania článku pohybuje na úrovni okolo 19,09 $

Vývoj Ethereum Classic za posledných 7 dní.

S rastúcim objemom obchodovania a s podporou zmenárne Coinbase, ktorá sa rozhodla prijímať platby aj v britskej libre (GBP), je možné že ETC na konci augusta prelomí rezisteniu a bude prudko rásť. Čaká sa už len na oficiálne vyjadrenie spoločnosti Coinbase.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...