Sledujte nás aj na

Celý kryptomenový trh mal rušný týždeň. Bitcoin, Ethereum a takmer všetky ostatné kryptomeny klesli v obrovských rozmeroch. Dráma na trhu začala po novinkách z Mt. Gox o správcovi, ktorý predával takmer pol miliardy dolárov v Bitcoine a Bitcoin Cash. Väčšina analytikov však tvrdí, že to, čo spustilo hlavný predaj, začalo na cene $17,000 už v decembri 2017.

Tradičná grafová analýza kryptomien sklamala mnoho obchodníkov, investorov a nadšencov kryptomien, z dôvodu predčasného charakteru trhu. Analytici sa domnievajú, že Bitcoin ešte nedosiahol štádium, v ktorom by mohli byť trhové pohyby jasne predpovedané.

Preto veríme, že sentimentálna analýza odhalí viac o emocionálnom aspekte cien, a tým pomôže investorom premýšľať o nákupe alebo predaji svojich aktív. Tieto názory sú prevzaté od investorov a skeptikov.

Bitcoinová dráma v polovici dňa. (Zdroj: Filip Truhan). Cena sa otvárala na 9500$, vyskočila na 9900$ a nakoniec padla naspäť na 9200$.

Bitcoin (BTC)

William Hunter, Bitcoin investor s viac ako 250 tisícovým portfóliom tvrdí, že:

„Horská dráha či nie, je to príliš zaujímavé! Poznám ľudí, ktorí dosiahli 10% zisky počas niekoľkých hodín. Sakra, aj ja som ich spravil. Najväčšie volatilné trhy sú najlepšie volatilné trhy – pre investora. Očakáva sa, že sa tento večer BTC ponorí na $9,000 a zajtra zajtra späť na približne $10,000 „.

Jason Cho – ťažiar, ktorý vyhlásil že má ťažobnú silu 1500 TH/s hovorí:

„Čakám na vylepšenie mojej ťažobnej sily, potrebujem 10,000 TH/s, aby som úspešne naplnil moje ego. Náhly pokles cien je deprimujúci. Zdá sa, že FUD prevláda. FUD je všade.“

Stevie Mena, Bitcoin investor a skrytý autor pre bulvár hovorí:

„Hoci sa momentálne obchoduje na $9800, myslím si, že by to mohlo padnúť na $8,500 dolárov. Väčšina silných ukazovateľov naznačuje, že trh klesne znova. Bolo to dlhé čakanie ale viem, že sa vrátime späť.“

Od začiatku roka Bitcoin zažíva „medvedí trh“, tzv. bearish market. Zdá sa, že na väčší nárast si ešte chvíľu počkáme, pretože investori, ťažiari a analytici sa domnievajú, že tento bearish trend bude ešte chvíľu pretrvávať.

Ethereum (ETH)

Glenn Jones, blockchain developer tvrdí, že:

„Ethereum nejde nikam. Existuje vysoká pravdepodobnosť, že Bitcoin padne, ale Ethereum tu zostane. Vďaka toľkým projektom, ktoré sú na ňom založené, sa Ethereum z trhu  len tak nevytratí. Na konci roka by mohla cena pokojne preraziť $2000 alebo dokonca $3000.“

Ethereum je token, ktorý mal za posledný rok veľa podpory. Celé systémy boli založené na tejto platforme. Ľudia sú však stále frustrovaní závislosťou Etherea, od ceny Bitcoinu. Niektorí vplyvní ľudia veria, že by to mohol zmeniť nástup priamejšej burzy Etherea.

TRON (TRX)

Luke Sarner, investor z Dallasu tvrdí, že:

„Jediný dôvod, prečo držím TRX je to, že verím v  jeho budúcnosť. V takom krátkom čase Justinov tím dosiahol tak veľa. Verím, že keď  trh bude zelený, TRX bude lídrom na býčom trhu.“

Brian Patel, blockchain developer hovorí:

„Práve teraz je TRX listovaný na mnohé nové burzy a prechádza zaujímavými modernizáciami. Sú to všetko tzv. bullish správy, ktoré lákajú k nákupu, ale TRON naozaj nemá toľko potenciálu, ako si niektorí ľudia myslia. Niektorí investori začínajú byť z Tronu sklamaní, pretože možno neprežije, ale určite v krátkom časovom horizonte na ňom zarobím veľa peňazí, a práve preto HODLujem!“

Justin Sun a TRON boli v správach za posledné 2 týždne z dobrých i zlých dôvodov. Priaznivci spoločnosti Tronu sú presvedčení, že TRX začína ešte len tento rok a mohol by dosiahnuť nové maximá.

Určite neprehliadnite našu technickú analýzu TRON projektu, v ktorej nájdete zaujímavé informácie o kryptomene TRX.

 

Článok vyjadruje názor autora a neslúži ako finančné poradenstvo. Neinvestujte viac ako si môžete dovoliť stratiť.

Zdroj: ambcrypto.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...