Sledujte nás aj na

Ako chceme riešiť masové prijatie kryptomien, keď nimi nie je možné platiť za bežné produkty a služby vo vašom okolí? Ako chceme riešiť masovú adopciu, keď väčšina ľudí nerozumie kryptomenovej terminológii? Ako chceme riešiť masové používanie kryptomien, keď na používanie tak základnej veci akou je kryptomenová peňaženka skoro potrebujete vysokoškolský diplom? A čo tie dlhánske reťazce znakov pre adresy a transakcie v našich peňaženkách? Toto a omnoho viac odrádza od kryptomien množstvo nových používateľov.

Citicash chce ponúknuť riešenie práve týchto problémov!

Tím Citicash vytvoril peňaženku, ktorá je jednoducho použiteľná aj pre Vašich starých rodičov. Citicash rieši problém prechodu na rozsiahle používanie kryptomien s funkciou, ktorá umožňuje platiť za produkty a služby s debetnou kartou priamo prepojenou s peňaženkou CitiCash. Naša peňaženka má zabudovanú funkciu na konverziu CitiCash na akúkoľvek fiat menu akceptovateľnú obchodníkom, ktorý platbu prijíma.

Všetky tieto funkcie a mnoho ďalších, ktoré chystáme, sú integrované do jednej peňaženky CitiCash. Skúste si nainštalovať našu peňaženku (trvá to menej ako minútu) a prečítajte si white paper. S naším odhodlaním a Vašou pomocou môžeme dosiahnuť všetky spomínané ciele!

Prečo vznikol CitiCash?

Nová digitálna mena CitiCash bola vyvinutá tak, aby umožnila obyčajným ľuďom vstúpiť do sveta kryptomien. Záujem o kryptomeny rastie, ale obyčajní ľudia, ktorí by sa chceli zúčastniť tohto trendu, čelia náročným technickým problémom.

„CitiCash sa od svojho začiatku zameriava na odstránenie týchto prekážok. Všetky nástroje sú teda veľmi jednoduché a nevyžadujú žiadne náročné technické postupy od používateľov,“ hovorí Oldřich Šálek, technologický riaditeľ spoločnosti Citi Lab Czech.

Spolu s našimi full-time vývojármi, produktovými manažérmi, marketingovými profesionálmi a vedením spoločnosti Citi Lab Czech poskytujeme jedinečný a jednoduchý používateľský zážitok pre každého. Používatelia CitiCash si napríklad môžu vybrať svoj vlastný názov peňaženky, a tak nahradiť ťažko zapamätateľný reťazec vygenerovaných znakov. Vlastné meno uľahčuje identifikáciu pri zachovaní pôvodnej bezpečnosti.

Používanie služby CitiCash v každodennom živote

Ktokoľvek so CitiCash mincami bude mať nárok požiadať o debetnú kartu. Platby v reštauráciách, maloobchodných predajniach, online platformách a eshopoch možno uskutočniť prostredníctvom tejto debetnej karty. Každá debetná karta je pripojená k peňaženke.

Pri platbe s touto debetnou kartou bude prevod CitiCash mincí na primeranú fiat menu (národnú alebo medzinárodnú) automaticky používať aktuálny kurz (CitiCash na fiat) tak, aby boli predajcovia vyplatený vo svojej vlastnej preferovanej fiat mene.

Predaj CitiCash mincí

Dňa 1. septembra o 12.00 hod. odštartovala spoločnosť Citi Lab Czech predaj mincí CitiCash. Na účely tohto predaja uvoľní 130 miliónov mincí. Finančné prostriedky získané z tohto predaja sa použijú na technologický a komerčný vývoj spojený s nákladmi na masové prijatie CitiCash zo strany širokej verejnosti. CitiCash je dlhodobý projekt, ktorý si vyžaduje silnú finančnú podporu. Konkrétne náklady zahŕňajú najímanie vývojárov, investície do softvérovej a hardwarovej infraštruktúry, integráciu debetných kariet, náklady na zalistovanie na hlavné kryptomenové burzy a tiež masívnu marketingovú kampaň. Hlavným cieľom marketingovej kampane je rozšíriť koncept CitiCash medzi zákazníkov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s kryptomenami a pomôcť im pri používaní CitiCash v reálnom svete.

Viac informácií nájdete na webovej stránke projektu a vo white paperi:

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...