Sledujte nás aj na

Zakladateľ kryptomeny Litecoin, Charlie Lee, potvrdil pre Finance Magnates, že vyjednávanie so spoločnosťou TokenPlay o vzájomnej spolupráci je stále v procese a celá vec je zatiaľ predmetom skúmania.

O partnerstve cez Twitter

Diskusia, ktorú medzi sebou viedli na platforme Twitter Charlie Lee a Derek Capo, CEO firmy TokenPay, odhalila, že tieto dve firmy spolu hľadajú bankové riešenie v Nemecku, ktoré by uľahčilo vládne vzdelávanie a spoluprácu s regulátormi, krypto debetnými kartami a pod.

V exkluzívnej správe pre Finance Magnates Lee potvrdil, že vyjednávanie je stále v procese a za zatvorenými dverami s tým, že:

Celú vec práve preskúmavame.

Ešte začiatkom mesiaca Litecoin ohlásil spoluprácu s TenX na vydanie LTC debetnej karty.

Rozhovor na Twitteri, ktorý začal na tému partnerstva s Verge a PornHub nabral zaujímavý smer, keď CEO TokenPay, Derek Capo odhalil, že firma vyvíja plán na kúpu banky v Nemecku a chce využiť Verge na ich bankové riešenie. Následne Derek ponúkol Charliemu možnosť diskusie o reálnych riešeniach pre debetné karty a spoluprácu, ktorá by priniesla výhody pre LTC

Začiatkom neoficiálneho vyjednávania bol tweet od CEO TokenPay:

„Takže, kedy by ste sa chceli porozprávať o riešení pre reálne debetné karty? Kupujeme 9.9 % banky v Mníchove s možnosťou kúpy až 90 %. Máme celý ekosystém a plán. Dajte mi vedieť, ako by sme na tom mohli pracovať spolu. Bitka medzi starým a novým svetom sa práve začína. „

Kľúčom k tomu, aby to všetko fungovalo je ekosystém, partnerstvo a nepretržitá komunikácia s regulátormi, pokračoval. Kúpa banky v Nemecku nám zabezpečí miesto pri stole s regulátormi, čo je kľúčom na vzdelávanie vlád. Banka môže disponovať párom LTC/USD, debetnými a darčekovými kartami a pod. 

Lee následne ponúkol jeho pomoc a pomoc Litecoin nadácie. Pred tým, než Lee potvrdil tieto správy pre Finance Magnates, bolo potvrdené z iného online zdroja, že Litecoin a TokenPay uzavreli určitú formu dohody o nediskriminácii.

Je zrejmé, že táto spolupráca je ešte na úplnom začiatku a chvíľu ešte potrvá, kým toto partnerstvo a plán prinesú svoje ovocie. Kryptosféra sa však už teraz môže tešiť výsledky tejto kooperácie, ktoré môžu v budúcnosti pozitívne ovplyvniť celý priemysel.

Zdroj: financemagnates.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...