Sledujte nás aj na

Po minulotýždňovom hackerskom útoku burza Binance pozastavila výbery a vklady všetkých kryptomien a FIATu. Avšak CEO Binance Changpeng Zhao avizoval, že používatelia budú môcť burzu opäť plne využívať, bez obmedzení, už v utorok.

Obnovenie výberov a vkladov

Generálny riaditeľ Binance Changpeng Zhao (CZ) vo svojom príspevku oznámil, že Binance obnoví vklady a výbery už v utorok 14.5.2019.

Changpeng Zhao v príspevku priblížil:

Náš tím pracoval na systémoch zabezpečenia celý víkend. V uplynulých dňoch sme vykonali niekoľko významných prepracovaní nášho systému s pridaním / alebo úplným prepracovaním veľkého množstva pokročilých bezpečnostných funkcií. Podrobnosti o niektorých zmenách uvedieme neskôr.

Aktualizácie burzy si vyžiadali zastavenie obchodovania. Naším cieľom je plne obnoviť vklady a výbery už v utorok. Presný čas uvedieme neskôr, v závislosti od toho, ako prebehne finálne testovanie.

Hackerský útok na Binance! Burza prišla až o 7074 BTC

V súčasnosti sú všetky výbery a vklady na burze Binance pozastavené. Vedenie burzy k tomuto kroku pristúpilo po tom, ako sa burza minulý týždeň stala obeťou hackerského útoku, pri ktorom bolo odcudzených viac ako 7,000 BTC (v tom čase to predstavovalo približne $41 miliónov). Napriek tomu, že výbery a vklady sú pozastavené, obchodovanie v rámci burzy obmedzené nebolo .

V rámci nových bezpečnostných opatrení Binance pracuje aj na podpore dvoj-faktorového prihlásenia (2FA) pomocou hardvérových zariadení.

Bezpečnostný update výkonného riaditeľa burzy Binance k nedávnemu hackerskému útoku

Zdroj: binance.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...