Sledujte nás aj na

Tento rok sa na európskej pôde uskutoční opäť množstvo zaujímavých meetup-ov a konferencií z prostredia kryptomien. Núdza nebude o domáce ani zahraničné konferencie, ktoré sa pokúsia účastníkom priblížiť najnovšie a najzaujímavejšie poznatky z oblasti blockchain technológií, kryptomien ako takých, škálovania sietí a v neposlednom rade spojiť podobne nadšených ľudí a utužiť tak celú kryptokomunitu. Nehovoriac o tom, že práve na takýchto zhromaždeniach vznikajú nové nápady, ktoré môžu neskôr zmeniť celý svet.

Jedna z týchto konferencií sa uskutoční o necelé tri týždne v Berlíne, európskom hlavnom meste kryptomenových a blockchain technológií. Nesie názov C³ Crypto Conference a dátum konania je 5. a 6. apríla (dubna) 2018. Konferencia ponúkne dva nabité dni plné prednášok, workshopov, živého ICO, súťaží a omnoho viac.

V súlade s mottom „budúcnosť blockchainu“ a so zámerom spojiť vedúcich expertov v oblasti kryptomien, investorov, blockchain startupov, právnikov, vývojárov – každý, kto má záujem o kryptomeny a blockchain technológie si príde na C³ Crypto Conference na svoje.

Stretnite blockchainovú komunitu v srdci Európy

„Berlín pozýva celý svet vyskúšať si na vlastnej koži spoluprácu s najväčšími blockchain odborníkmi s cieľom prepojiť kryptomenový ekosystém,“ vyjadril sa generálny riaditeľ spoločnosti Paranoid Internet a organizátor konferencie Dennis Weidner.

Táto výstava je otvorená všetkým nadšencom blockchain sveta. Na otázku, či si prídu na svoje aj začínajúci jednotlivci a kryptonováčikovia Weidner odpovedal: „Všetci si to tu užijú, od malých obchodníkov a veľkých investorov až po CEO veľkých spoločností“.

Na konferencii bude k dispozícii aj sekcia “Začíname s kryptomenami”, kde začiatočníci dostanú tipy, ako sa jednoducho orientovať v tomto rušnom kryptosvete. Počas dvoch dní sa návštevníci dozvedia okrem iného najrôznejšie informácie o ICO, kryptomenových burzách, smart kontraktoch a oveľa viac. Všetko v teoretickej, ale aj praktickej rovine.

Nielen pre skúsenejších sa tu bude konať živá trading hodina spojená so súťažou a nebudú chýbať príhovory najprominentnejších osobností tejto sféry.

„Je ťažké nebyť nadšený niečím tak transformačným. Táto technológia má a bude mať dopad na celé centrálne bankovníctvo a týka sa všetkých funkcií, ktoré máme.“

– Carolyn Wilkin, Bank of Canada

Organizátor

Organizátorom celého podujatia je nemecká spoločnosť Paranoid Internet. Ide o multikultúrnu konzultačnú agentúru, ktorá rozbehla veľmi úspešné spoločnosti vo Veľkej Británii, USA, Nemecku a Južnej Amerike. Teraz organizuje C3 v Berlíne a dúfa, že odhalí svetu inovatívne riešenia a nové technológie v blockchain priemysle.

Unikátne témy a príležitosti

Technológia blockchain má dopad na všetky hlavné oblasti života a podnikania a ponúka novú perspektívu na vytvorenie vyspelejšej spoločnosti. Pre tých z vás, ktorí sa zúčastnia konferencie, sú pripravené témy ako „Prijímanie decentralizovanej technológie širokými masami“, keynote príspevok „Faktory úspešného ICO: Ako dosiahnuť svoj cieľ financovania“. Budú sa tiež konať workshopy, ktoré poskytnú najnovšie a najrozumnejšie investičné poradenstvo, ako napríklad workshop „Buy low, sell high: Investičné stratégie pre kryptomenové portfóliá“.

Táto udalosť bude taktiež poskytovať možnosť osobne predstaviť seba alebo svoju spoločnosť investorom či zabehnutým projektom, ktoré hľadajú do svojho tímu nových ľudí. Konferencia C3 poskytne veľké fórum pre budovanie sociálnych sietí, výmenu a získavanie poznatkov. Spoznajte spoločnosti ako SAP, SolarisBank a Savedroid, ktoré do nových trhov už dávno investujú.

Lístky

Lístky sa v súčasnosti predávajú na webových stránkach konferencie C³ a v ponuke sú rôzne typy lístkov, ktoré sú určené pre potreby rôznych účastníkov. Predpredajové vstupenky na konferenciu začínajú od 299 € pre úroveň „Startup“ až do výšky 1,295 € pre úroveň „Investor„.

Ak chcete konferenciu len navštíviť, lístok Vás vyjde 59 € na jeden deň alebo 89 € na obidva dni. Okrem toho môžete získať 20% zľavu, ak budete platiť Bitcoinom alebo inými altcoinami.

A KryptoPortal má pre Vás ešte dodatočný zľavový kupón na zľavu vo výške 25% z ceny Vami zvoleného lístka. Stačí ak použijete pri nákupe lístku promo kód: C3KP25

Miesto konania

Unikátna konferencia si vyžaduje unikátne miesto konania. Organizátori si želajú vytvoriť najväčšiu kryptokonferenciu v Nemecku a vybrali na to dokonalé miesto. To nesie názov Station Berlin a jedná sa o bývalú železničnú stanicu z 19. storočia, ktorá je dnes centrom mnohých podujatí, so 7 konferenčnými sálami. Tie sú doslova veľkolepé.

Užitočné odkazy

Kontaktné údaje

Dennis Weidner, CEO
C3 Crypto Conference GmbH
Friedrichstraße 123
10117 Berlin, Germany
Email: contact@crypto-conference.com
paranoid-internet.de

 Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...