Sledujte nás aj na

Spoločnosť Gemini Trust Company, ktorú v roku 2014 založili bratia Cameron a Tyler Winklevossovci oznámila spustenie mobilnej aplikácie, ktorá bude dostupná pre iOS aj Android.

Nová aplikácia ponúka väčšinu zo širokej škály možností, ktoré sú dostupné aj cez klasické webové rozhranie. K dispozícii je tak samozrejme nákup a predaj kryptomien, prijímanie a odosielanie transakcií, ale aj sledovanie svojho portfólia.

Hlavné výhody Gemini Mobile App

  • nákup a predaj všetkých podporovaných kryptomien (BTC, ETH, BCH, LTC, ZEC).
  • zobrazenie trhových cien a hodnoty svojho portfólia v reálnom čase. Pre vybrané kryptomeny sú k dispozícii aj historické cenové údaje za posledných 24 hodín, týždeň, mesiac, tri mesiace alebo rok.
  • možnosť nastavenia upozornení na cenu. Vvďaka tejto funkcii si viete nastaviť notifikáciu, ak sa cena posunie nad alebo pod určitú hodnotu, respektíve sa zmení o vami zadefinované percento.
  • možnosť zadania opakovaných nákupných príkazov. (Nastavenie je možné zadať v ľubovoľnom množstve a frekvencii).
  • investovanie do kryptomien prostredníctvom „The Cryptoverse“ (ide o mix piatich kryptomien, ktoré sú zalistované na Gemini. Aktuálny pomer v tomto „fonde“ je nasledovný: BTC – 82.34 %, ETH – 12.80 %, BCH – 2.43 %, LTC – 2.04 %, and ZEC- 0.39 %. Minimálna hodnota objednávky v prípade investovania cez „The Cryptoverse“ je $25.

Bratia Winklevossovci sú optimisti

Napriek pokračujúcemu poklesu celého trhu s kryptomenami a stále odkladaným rozhodnutiam ohľadom Bitcoin ETF zo strany Americkej komisie pre cenné papiere a burzy, Winklevoss twins“ sú o pretrvaní kryptomien presvedčení, pričom svojou novou mobilnou aplikáciou chcú osloviť predovšetkým retailových klientov

Cameron Winklevoss sa vyjadril slovami:

Posledné tri roky sme strávili budovaním najdôveryhodnejšej platformy na obchodovanie kryptomien na svete. Dnes sme veľmi radi, že ju môžeme ešte viac rozšíriť a priblížiť do rúk našich zákazníkov. Kryptomeny nikdy nespia, je pre nás dôležité umožniť našim zákazníkom, aby mohli obchodovať a investovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek chcú.

Stablecoiny PAX, USD Coin a Gemini Dollar môžu časom zosadiť Tether

Bitcoin Cash na Gemini

Gemini, ktorá donedávna mala zalistované len obchodné páry pre Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Zcash, pridala v sobotu, 8. decembra, aj diskutabilný Bitcoin Cash (BCH).

V oznámení burza vysvetľuje svoj postoj k nedávnemu spornému Bitcoin Cash hard  forku, ktorý mal za následok vytvorenie dvoch súperiacich sietí: Bitcoin ABC a Bitcoin SV.

V súčasnosti budeme poskytovať podporu pre sieť Bitcoin ABC, pričom ju budeme na našej platforme evidovať ako Bitcoin Cash s tickerom BCH. Zároveň sme pre všetky výbery tejto kryptomeny zabezpečili replay protection, čím sme dosiahli, že transakcie budú platné iba v Bitcoin ABC blockchaine. Transkacie kyptomien, ktoré momentálne nepodporujeme, ako je napr. Bitcoin SV (BSV), budú neplatné a nenávratné. V nadchádzajúcich týždňoch však budeme pokračovať v sledovaní Bitcoin SV, čím nevylučujeme, že v budúcnosti môže byť táto kryptomena na našu burzu pridaná.

Na záver si môžete pozrieť pekne spracované video ohľadom zmienenej Gemini Mobile App.

 

Zdroj: newsbtc.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...