Sledujte nás aj na

Burza Coinbase pridala na svoju maloobchodnú platformu Coinbase Pro štyri nové kryptomeny. Všetky tieto kryptomeny sú ERC20 tokeny a to: Civic (CVC), district0x (DNT), Loom Network (LOOM) a Decentraland (MANA). Burza sprístupnila vklady tokenov ešte pred možnosťou obchodovania s nimi.

Coinbase ponúka celkovo 7 ERC20 tokenov

Spoločnosť Coinbase sa ešte začiatkom roka rozhodla navýšiť počet tokenov na jej platforme, pričom sa priklonila ku tokenom založeným na ERC20 štandardoch. Burza doposiaľ zalistovala Basic Attention Token (BAT), USD Coin (USDC) a 0x Protocol (ZRX). So štyrmi novými tokenami tak vzrastie ponuka ERC20 tokenov na burze až na sedem.

Coinbase sa k dôvodu pridania ERC20 tokenov vyjadrila nasledovne:

Naše rozhodnutie pridať tokeny ERC20 je založené na relatívnej ľahkosti integrácie štandardov s našou existujúcou infraštruktúrou, najmä z bezpečnostného hľadiska.

Čo je to ERC-20 a prečo je pre Ethereum dôležitý?

Burza taktiež podotkla, že niektoré ďalšie populárne aktíva zatiaľ neboli pridané na ich platformu, no uvažujú nad možnosťou ich zalistovania. Iný zdroj uvádza, že Ripple (XRP) a Cardano (ADA) sú jednými z aktív, nad ktorými burza uvažuje.

Bitcoin
Bitcoin
$4,031.33
BTC -0.11%
Ethereum
Ethereum
$139.63
ETH -0.69%
XRP
XRP
$0.3148
XRP -1.02%

Obchodovanie na Coinbase Pro začne ako vždy v 4-och fázach

Burza začala prijímať prichádzajúce transfery štyroch nových tokenov hneď po jej oznámení, 8. decembra. Vklady sú akceptované  najmenej 48 hodín pred spustením obchodovania s nimi. Burza spustí obchodovanie s tokenami, hneď ako dosiahne ich potrebnú likviditu.

Tokeny sú k dispozícii pre obchodovanie len pre používateľov zo štátov EÚ, Veľkej Británii, Singapuru, Austrálii, Kanady a z USA (okrem štátu New York). Burza môže neskôr umožniť obchodovanie aj pre iné jurisdikcie. Žiadne z aktív zatiaľ nebudú k dispozícii pre používateľov Coinbase.com, alebo jej mobilnej aplikácie.

Pokiaľ by ste sa chceli na Coinbase zaregistrovať a využívať služby tejto poprednej burzy, využite tento odporúčací link. Po registrácií a nákupe kryptomien za $100 (84€) dostanete Vy aj redakcia KryptoPortal zdarma Bitcoin v hodnote $10. Získate tak malý bonus a zároveň podporíte KryptoPortal.

Ako zvyčajne, obchodovanie každej kryptomeny bude umožnené v štvor fázovom procese. Vo fáze „len transfery“, používatelia môžu vložiť CVC, DNT, LOOM a MANA na ich Coinbase Pro účty. Táto fáza bude trvať najmenej 12 hodín. Vo fáze „post only“ budú zákazníci môcť zadať limit obchod. Po najmenej jednej minúte z druhej fázy sa limit objednávky spárujú s ďalšími od iných používateľov po dobu najmenej 10 minút. Coinbase následne spustí úplnú fázu obchodovania. Používatelia budú schopný zadať stop, limit a market obchody.

 

Zdroj: blokt.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...